Jak urządzić siłownię

Siłownia jest niezbędny dla rozwoju sportowych umiejętności, więc musi być wyposażony i urządzony jest w rustykalnym stylu. Z kolei do stworzenia dużej hali sportowej trzeba napracować przed jego otwarciem.

Jak urządzić siłownię

Instrukcja

1
Poznaj higieniczne wymagania, które stawiane są санэпидемстанцией. Następnie zacznij składać hala sportowa. Musi być wystarczająco dobrze oświetlone, wentylowane i posiadać łagodne wykładziną.
2
Zabezpieczyć okna siatką. Jest to konieczne, aby podczas prowadzenia różnych gier z piłką nie można było rozbić szyby.
3
Użyj jasne obrazy. Stwórz w swoim gimnazjum atmosfera zdrowej rywalizacji, a także dążenia do wielkich osiągnięć. Do tego навешайте po obwodzie sali różnorodne tablice informacyjne oryginalnych kształtach, poświęcone tematyce sportowej. Na przykład, do dekoracji sportowego klasy w szkole można powiesić plakaty o sporcie, w szczególności te, które są dedykowane do najbardziej znanych rodzajów sportu wśród samych uczniów.
4
Umieścić niewielką загороженную zabaw na końcu sali gimnastycznej, która może służyć раздевалкой dla twoich przyszłych klientów.
5
Wyposażyć jedną ścianę w sali specjalnej szwedzkiej ścianką. Zawiesić liny na solidne haki. Na podłodze ułożyć maty sportowe, które muszą być nie mniej niż 20 cm wysokości.
6
Poświęćcie jeden z kątów sali gimnastycznej sportowych dzienników, w których piszą o sporcie. Dla nich i innych rzeczy ustaw mała szafa.
7
Zintegrować lustra. Obecność przynajmniej jednej ściany lustrzanej w zupełności wystarczy. Przy tym lusterko jest w stanie optycznie powiększyć objętość pomieszczenia, a sami klienci będą mogli kontrolować poprawność swoich ruchów, określonych instruktorem. Aby uniknąć zagrożenia rozbicia lustra, można przypiąć je pod kątem i na pewnej wysokości. Można również korzystać z tworzyw sztucznych lusterka, utworzone ze sztucznego szkła – takie szkło na pewno nie zostanie.
8
Załóż obręcz do koszykówki. Również, w zależności od planowanych zajęć, można kupić siatkę boiska do siatkówki i piłki do różnych gier.
logo
Article Categories:
Przedsiębiorczość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *