Jak uniknąć mięśniowe macicy

Napięcie macicy stanowi nadmierną aktywność skurczową mięśni gładkich, pojawiającą się w odpowiedzi na zmiany normalnego hormonalne lub bodźce zewnętrzne.

Jak uniknąć mięśniowe macicy

Instrukcja

1
Po wyświetleniu ciągnących lub po prostu nieprzyjemnych doznań kobiety w ciąży należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc lekarską – tylko badania lekarskie i przeznaczenie terminowe leczenie pomoże utrzymać ciąży do terminu porodu.
2
Kategorycznie przeciwwskazane w każdym etapie ciąży psycho-emocjonalnego stresu i nadmierna aktywność fizyczna, podnoszenie ciężarów ponad trzy kilo jednocześnie.
3
Kobiety w ciąży nie należy nadużywać kąpieli, zwłaszcza na ciepło – to może powodować zarówno wzrost mięśni macicy, jak i przedostawaniu się infekcji w jej zagłębienie, że grozi przerwanie ciąży (spontaniczne aborcją).
4
Napięcie macicy mogą powodować zmiany hormonalne, które były u kobiety do ciąży – w tym przypadku należy stały nadzór lekarza i okresowa kontrola poziomu hormonów ciąży” w surowicy krwi. Zmniejszenie wskaźników odpowiednio do rzekomej okresowi ciąży obowiązkowej hospitalizacji kobiety w szpitalu pokój w domu (oddziału patologii ciąży lub oddział ginekologiczny – zależy od okresu ciąży).
5
Czynnikiem predysponującym do rozwoju mięśni macicy stają się wspólne choroby zakaźne organizmu, zwłaszcza przy znacznym wzroście temperatury ciała. Kobiety w ciąży powinny pamiętać, że osoba przyjmowanie jakichkolwiek leków podczas inkubacyjny dziecka kategorycznie przeciwwskazane – rozwój toksycznego działania każdego leku na płód, zwłaszcza w ciągu pierwszych 12 tygodni ciąży.
6
Kobiety w ciąży powinny zrezygnować z palenia – efekt sosudossoujiwati nikotyna przyczynia się do znacznego zmniejszenia mleczko i плацентарного przepływ krwi, co, zdaniem większości położników-ginekologów, może powodować wzrost mięśni macicy i grozić przedwczesnym rozpoczęciem porodu.
7
Samodzielne korzystanie z wszelkich środków leczniczych, nawet tych, które sugerować specjalistami wcześniej, nie jest niezawodna gwarancja skutecznego leczenia, dlatego najlepsza pomoc przy гипертонусе macicy – terminowe konsultacja lekarza.
logo
Article Categories:
Ciąża i poród

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *