Jak uczcić Dzień Zakochanych

Walentynki to doskonała szansa, aby poprawić relacje ze swoją drugą połówką, wyznać miłość lub nawet oświadczyć. Aby przyjęcie się udało, musi być romantyczny, oryginalny, pełnym pozytywnych emocji. Przynajmniej na dzień zapomnieć o sporach, wzajemnych упреках, domowych sprawach.

Jak uczcić Dzień Zakochanych

Instrukcja

1
Rozpocznij wakacje z rana, szczególnie jeśli w ten dzień ani ciebie, ani twojego ukochanej nie trzeba iść do pracy lub na studia. Jeśli mieszkacie razem, wstać wcześniej i przygotować lekkie śniadanie i przynieś go do łóżka dla swojej drugiej połówki. Jeśli mieszkasz oddzielnie, wyślij sms lub zadzwoń. Dostroić się do pozytywnych emocji i nie obrażaj się, jeśli twój wybranek lub wybranka nie robi żadnych niespodzianek.
2
Zrób delikatny masaż. Istnieje wiele różnych filmów miłości masażu, tak, że można przejść, aby zobaczyć je, a następnie zaprezentować swoje nowe wiedzę i umiejętności ukochanej osoby. Uwaga: masaż powinien być właśnie pracą, delikatny i pobudzające. Twój cel – dostarczyć przyjemności, a nie rozciągnąć ciało,.
3
Porozmawiaj ze swoją drugą połówką plany na dzień. Warto wcześniej przygotować kilka możliwych scenariuszy na wypadek, gdyby twojemu partnerowi nie uda się wymyślić nic oryginalnego. Nie należy samodzielnie budować konkretnych planów i podejmowania działań dla ich realizacji, bez konsultacji z ukochaną osobą. W szczególności, nie kupuj bilety do kina lub teatru i nie zamówić stolik w restauracji, jeśli nie masz pewności, że swojej drugiej połówki to naprawdę spodoba.
4
Jeśli planujesz wakacje w domu, zrób niespodziankę. Kusząco się ubrać, przygotować lekki lunch, przykryć stół, nie zapominając o świecach i kolorach. Możesz spróbować razem wykąpać, wkładając do wody płatki róż. Ciekawa opcja – pełna wanna szampana albo specjalne świece rozstawione na półkach i pływające w wodzie. W końcu, można po prostu wypić kieliszka wina, leżąc w ciepłej wodzie.
5
Zdecyduj, co będziesz robić po południu i wieczorem. Wycieczka w przytulny, romantyczny restauracja, wspólne oglądanie filmu w domu, czy w kinie, spacer po pamiętnym dla was obu miejsc, tematyczna sesja zdjęciowa, taniec, itd., itp. Opcji jest wiele, a wybór zależy tylko i wyłącznie od pary.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.