Co podarować na Dzień Zakochanych facetowi

Walentynki to takie święto, kiedy ukochanej chce pokazać całą głębię swoich uczuć. I prezent do tego potrzebny jest specjalny dzień.

Co podarować na Dzień Zakochanych facetowi

Instrukcja

1
Podaruj rzecz, którą facet będzie często korzystać. Mogą to być, na przykład, rękawiczki, parasol, szalik, zapalniczka. Przy wyborze prezentu kieruj się nie tylko i nie tyle do gustu, ile na preferencje ukochanej osoby. Zastanówcie się, czy spodoba mu rzecz koloru, projektowania. Przyjrzyjcie się do przedmiotów, z których korzysta twój chłopak, i wybierz coś w tym samym stylu.
2
Zwróć uwagę na hobby i pasje ukochanej osoby. Jeśli spędza za dużo czasu przed komputerem – daj podkładki pod myszy, jeśli kocha muzykę – poszukajcie na półkach rzadki pieśniarski album, jeśli interesuje się sportem – znajdźcie coś z sport-inwentarz.
3
Zamów ukochanej indywidualny prezent: koszulka, kubek lub inny przedmiot z twoimi zdjęciami i romantycznej napisem. Ponieważ w lutym rok dopiero się zaczyna, można zmienić w takim stylu kalendarz.
4
Jeśli chcesz podarować prezent z erotycznych podtekstów, zatrzymaj się na bieliźnie. Podobnie jak kobiety, mężczyźni często słabość do niego. Przed tym, jak dokonać zakupu, nie zapomnij sprawdzić odpowiedni rozmiar według etykietki na pościel, która nosi twój facet.
5
Podaruj dobre perfumy, kiedy wiesz, że komuś się on spodoba. Jeśli masz wątpliwości, nie warto ryzykować. W takim razie poproś drugą połówką wybrać zapach razem. Chociaż ten prezent i nie będzie niespodzianką dla ukochanej, ale na pewno będzie mu w duszy.
6
Na prezent wybierz odpowiednią okazji opakowanie, ozdobione sercami, купидончиками, pocałunkami i innymi dziwacznymi symbolami. Ona ma cudowne właściwości: niemal każdą rzecz zamienia się w piękny prezent na Dzień Zakochanych.
7
Nie kupuj na prezent zegarki, noże i lusterka. Według ludowych wierzeń, przedmioty te przynoszą nieszczęście. Jeśli towarzyszyć prezent kwiatami, nie powinny one być żółte „разлучного” kolory.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.