Jak ubiegać się o wizę w Samarze

Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie, wpis do, pracy lub wizę edukacyjną w Samarze, to możesz złożyć ją w jednym z konsulatów, w centrum wizowym lub za pośrednictwem biura podróży.

Jak ubiegać się o wizę w Samarze

Instrukcja

1
Przygotuj wszystkie niezbędne dokumenty do uzyskania wizy. Zazwyczaj jest to:— paszport obywatela federacji ROSYJSKIEJ (i kserokopia);— paszport;— 2 zdjęcia 3,5?4,5 (na białym tle);— dokumenty potwierdzające finansowych, rentowności (zaświadczenia z banku, sponsor list, zaświadczenie o dochodach, legitymację emeryta, itp.);— ubezpieczenie zdrowotne (w wysokości nie mniejszej niż €30.000);— akty urodzenia dzieci (jeśli jadą z tobą).
2
Jeśli wybierasz się w podróż własnym samochodem, trzeba i poświadczone kopie:— prawo jazdy;— dokumentów na samochód;— ubezpieczenia na samochód.
3
Aby uzyskać obiekt wizy konieczne jest również zaproszenie od przyjaciół lub krewnych za granicą, a do pracy – kopia umowy zawartej z pracodawcą zagranicznym i potwierdzona w kraju docelowym. Studenci muszą przedstawić umowę na szkolenia w zagranicznym uniwersytecie lub college ’ u.
4
Skontaktuj się w Skonsolidowanym wizowy serwisowym (ulica Ogrodowa, d. 263), aby uzyskać wizy do Grecji, Bułgarii, Danii, Hiszpanii, Czech i na Maltę. Wyobraź sobie wszystkie dokumenty. W ciągu 6-ciu dni roboczych otrzymasz wizę we wszystkie te kraje (z wyjątkiem Danii). Projekt duńskiej wizy może trwać do 2-3 tygodni.
5
Jeśli potrzebujesz wizy do Włoch, należy skontaktować się z centrum wizowego przy ulicy Frunze d. 130. Uwaga: na tej samej stronie można złożyć i wizy Schengen, przedstawiając nie mniej, niż 3 miesiące przed podróżą wszystkie niezbędne dokumenty w konsulat honorowy Włoch, ma prawo do ich wydawania (telefon: 8 (846) 310-64-01).
6
Skontaktuj się konsulat Słowenii do uzyskania wizy do tego kraju (Olsztyn, autostrady, itp 4a), dzwoniąc i rejestrując się na wizytę przez telefon: 8 (846) 276-44-45.
7
Jeśli chcesz zmienić dowolne wizę szybciej, podpisać umowę z jednym z biur podróży Samary, które mają prawo działać przez pełnomocnika w imieniu klientów. Z nimi będziesz musiał współpracować i do wyjazdu do kraju, przedstawicielstwa znajdują się w innych miastach.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.