Jak stworzyć swój serwer w will rock

Will Rock – jeden z najbardziej udanych klonów Serious Sam, który zachowuje przy tym mniej lub bardziej oryginalny scenariusz. Kiedy w gatunku nastąpił jakiś kryzys, nic dziwnego, że wielu graczy, którzy wracają do tego projektu i tworzą nowe serwery dla gry wieloosobowej.

Jak stworzyć swój serwer w will rock

Instrukcja

1
Jeśli komputery są połączone siecią lan, serwer jest tworzony bezpośrednio po uruchomieniu. Wystarczy tylko otworzyć opcję „gra Sieciowa”, wybrać opcję LAN i kliknąć przycisk „Stwórz grę”, po czym ustawić parametry przyszłości meczu. Подключающийся gracz, odpowiednio, wchodzi w to samo menu, ale wybiera opcję „Przysiąść”. Zostanie wyświetlone okno należy wpisać adres IP, tworzącego komputera.
2
Do komfortowej gry w internecie można korzystać z programu Hamachi. W rzeczywistości tworzy wirtualną sieć lokalną, która działa zupełnie podobnie niniejszego, ale organizowane przez internet.
3
Pobrać klienta Hamachi i uruchom go. Wybierz przycisk „Utwórz nową sieć” i nadaj jej nazwę. Pozostali gracze muszą także „zalogować się” w „Hamachi” i znaleźć utworzoną sieć poprzez wyszukiwanie. Twój adres IP w nowej sieci jest pokazany tuż pod przyciskiem start — poinformuj go znajomym. Jak tylko wszyscy gracze zarejestrowani w nowej sieci, postępuj zgodnie z instrukcjami w kroku 1. Jedyny i oczywisty minus — serwer pozostaje zamknięty, tylko dla swoich graczy.
4
Do tworzenia publicznego serwera, użyj programu Tunngle. To działa tak samo, jak Hamachi, jednak jest zorganizowana na zasadzie pokoje: w każdym pokoju jednocześnie jest 255 osób o łącznej czatu, co pozwala współpracować z obcymi podmiotami.
5
Pobierz klient Tunngle, zaktualizuj go i zarejestruj się na oficjalnej stronie internetowej. Otwórz program i wpisz tam dane zakupionego konta – dopuszczą was do korzystania z programu.
6
Przejdź do pokoju Will Rock, kliknij ikonę pomarańczowej strzałki (rakiety) i w wyświetlonym menu wybierz plik exe uruchamiający grę. Twój IP jest zapisany w prawym dolnym rogu okna: poinformuj go na czat i zrób nakładkę (najlepiej w języku angielskim), co tworzysz serwer i zaprosić chętnych. Po tym, kliknij na pomarańczową strzałkę ponownie – to uruchomi grę. Dalej znowu, postępuj zgodnie z instrukcjami z pierwszego kroku.
logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.