Jak sprawdzić rachunek karty bankowej

Potrzeba dowiedzieć się numer konta bankowego karty występuje w przypadku, gdy na karcie do przelania pieniędzy z innej karty.

Jak sprawdzić rachunek karty bankowej

Instrukcja

Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić:
1. Numer konta jest napisane na paragonie, który wydali w banku przy odbiorze karty.

Jak sprawdzić rachunek karty bankowej

2. Można iść do banku, do którego należy karta. Ze sobą trzeba mieć samą kartę i paszport. Wskazane jest również, by z sobą i umowa o kartę płatniczą, który również udał się w banku przy składaniu karty.
3. Jeśli karta bankowa kształtowana przez w pracy, do wyliczenia na nią wynagrodzenia, to można iść do księgowości i tam otrzymasz numer konta karty.
4. Jeśli żadnych dokumentów na kartę się nie zachowało, to można znowu wziął mapę i paszport, iść do banku, do którego karta jest własnością, i wziąć tam wyciąg na mapie. Na wyciągu będzie określona nie tylko numer konta, ale i inne różne informacje na mapie, która na pewno przyda się w przyszłości. Numer konta będzie znajdować się na przedniej stronie wyciągu w ramce.
5. I wreszcie, można po prostu iść do banku i wpłacić na saldo karty przez terminal gotówkę. Na wydrukowanym paragonie będzie podany numer konta.

Jak sprawdzić rachunek karty bankowej

Jest również możliwe dowiedzieć się rachunek karty przez internet, ale jeśli bank udostępnia taką usługę. W tym przypadku należy wprowadzić dane paszportowe człowieka, na którego nazwa wykryto karty, numer karty, co jest napisane na samej mapie i, być może, PIN, w różnych bankach warunek ten może być obecny lub nieobecny. Ale należy pamiętać, że wprowadzenie kodu PIN karty w internecie zawsze wiąże się z niemałym ryzykiem. Kradzież kodów kart bankowych w sieci kwitnie, a nawet ze strony bardzo solidnego banku może nastąpić kradzież danych osobowych klientów i kodów kart bankowych. Dlatego też, jeśli nie chcesz ryzykować swoimi pieniędzmi, lepiej jednak nie leń się i dowiedzieć się rachunek karty w inny sposób, рассмотренными w artykule.

Jak sprawdzić rachunek karty bankowej
logo
Kategoria:
Karty plastikowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.