Jak przelać pieniądze na kartę Banku z karty VTB 24

Posiadanie rachunków bankowych i kart plastikowych upraszcza wiele operacje pieniężne. Całkiem możliwe przelać pieniądze z karty jednego banku, na przykład, ВТБ24, na mapę Banku z minimalną stratą czasu i pieniędzy.

Jak przelać pieniądze na kartę Banku z karty VTB 24

Trzeba

  • – numer konta w Pko;
  • – paszport.

Instrukcja

1
Dowiedz się numer konta w Pko, do którego przywiązana mapa. Niezbędne są również i inne rekwizyty, już samego banku – корреспондентский konto i BIK.
2
Dodać tłumaczenia bez wychodzenia z domu. Do tego musi być podłączony jest system „Телебанк” lub „Bank-klient online”, utworzone ВТБ24. Są one dodawane do twojego klienta pakietu, po zwróceniu się do oddziału banku, podpisanie odpowiedniej umowy, a w niektórych przypadkach – uzyskać e-podpis. Po uzyskaniu dostępu do jednej z tych systemów przejdź na stronę ВТБ24 – http://www.vtb24.ru/ w odpowiedniej sekcji „Телебанк”, wpisz swój login i hasło, a następnie dokonaj przelewu pieniędzy z jednego konta na drugie. Zwykle trwa dzień roboczy, ale może wynosić do trzech dni. W celu ochrony swoich środków należy używać tylko komputer, sprawdzony i zabezpieczony antywirusem.
3
Jeśli nie masz internetowego systemu obsługi płatności i nie chce jej wydać, zrobić przelew przez bank. Aby to zrobić udaj się do jednego z biur ВТБ24 i zwrócić się do pracownika banku. On zorganizuje ci zlecenie do przelewu i w razie potrzeby skieruje cię do kasy, a jeśli koncie nie ma wystarczających środków. Zabierz ze sobą jeden egzemplarz dowodu, aby mieć pewność, że w razie czego będziesz miał potwierdzenie przelewu.
4
Przez okres od jednego do trzech dni roboczych pieniądze znajdą się na koncie w Pko. Właściciel karty przypisanej do niego, otrzyma możliwość dysponowania uzyskanymi pieniędzmi.
Porada
Jeśli chcesz przelać pieniądze regularnie, należy wykupić odpowiednie zlecenie. W tym przypadku nie trzeba będzie za każdym razem przychodzić do banku – tłumaczenia odbywać się będzie automatycznie. Jednak taki system działa tylko dla przelewów w euro – do waluty obcej będzie musiał wykonać zadanie za każdym razem na nowo.

logo
Kategoria:
Karty plastikowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.