Jak sprawdzić firmware s5230

Dużą popularność w ostatnim czasie zyskuje na telefon firmy Samsung marki GT-S5230. Wielu przyciąga to urządzenie swoją funkcjonalnością. I niech w nim Wi-Fi i 3G, ale ma wsparcie dla wielu aplikacji, gier. Użytkownikami tego urządzenia stwierdzono, że jego funkcjonalność można zwiększyć zmianą firmware. Zazwyczaj standardowy firmware jest tylko w podstawowej konfiguracji telefonu.

Jak sprawdzić firmware s5230

Trzeba

  • Telefon Samsung GT-S5230, kabel usb (w komplecie), oprogramowanie Flash MultiLoader.

Instrukcja

1
Pojęcie firmware oznacza obecność konkretnego oprogramowania w telefonie. To oprogramowanie jest odpowiedzialny za całą multimedialną stronę telefonu. Z każdą nową wersją oprogramowania do telefonu, dodawane są nowe funkcje i ulepszenia dotychczasowych elementów. Warto zauważyć, że po zmianie softu telefon automatycznie traci gwarancję w przypadku uszkodzenia telefonu cały remont będzie opłacany przez was.
2
Wersję oprogramowania można sprawdzić w następujący sposób: wpisz w telefonie kombinację klawiszy*#1234#”. Na ekranie pojawi się wersja oprogramowania firmware telefonu. Jeśli chcesz poznać znaczenie swojego oprogramowania, zrób wyszukiwanie w internecie, dowiedz się nowszą wersję firmware.
3
Firmware (aktualizacja oprogramowania) telefonu odbywa się przy pomocy specjalistycznego programu „flash MultiLoader”. Staraj się szukać nowszej wersji firmware. To pozwoli usunąć najbardziej niepotrzebnych lub przestarzałych możliwości swojego telefonu.
4
Po operacji oprogramowania sprzętowego należy podać kombinację „*#6984125*#” – wybrać w telefonie kombinację „Pre-configuration” i wpisać hasło „*#73561*#”. Z wyświetlonej listy wybierz kraj zamieszkania. Po tym telefon automatycznie wykona restart. Twój telefon jest gotowy do pracy z nową wersją firmware.
logo
Kategoria:
Naprawa i serwis

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.