Jak spożywać pyłki

Pyłek kwiatowy jest bardzo bogaty skład. To i nic dziwnego, bo to właśnie пыльцовым adra jest przeznaczona dać początek życiu roślin nowych pokoleń. W pyłki zawiera ponad 250 różnych substancji: białka, aminokwasy, witaminy, tłuszcze, mikroelementy, enzymy i фитогормоны. Dlatego produkt ten z powodzeniem jest stosowany do leczenia i profilaktyki różnych chorób. Oto kilka receptur stosowania pyłków.

Jak spożywać pyłki

Instrukcja

1
Przy колитахВозьмите 0,8 ml schłodzonej przegotowanej wody, wlać do czystego emaliowanej miski, dodaj 180 gramów miodu i 50 g pyłku. Dokładnie wymieszać, aż wszystko się rozpuści. Pozostawić na 4 dni w temperaturze pokojowej, następnie umieścić w lodówce, tam temperatura nie powinna być niższa niż +8 stopni C. należy Przyjmować w ciągu dwóch miesięcy trzy razy dziennie po 150 ml na pół godziny przed posiłkiem. Zrób sobie przerwę na dwa miesiące i powtórzyć kurs.
2
Przy żołądka i zapalenie błony śluzowej żołądka z podwyższoną кислотностьюСмешайте pyłki z miodem w proporcji 1 do 1. Jedną łyżkę mieszanki rozpuścić w 50 ml ciepłej wody. Pozostawić na 3 godziny. Pić ciepły napar trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem. Zapalenie błony śluzowej żołądka z niskiej kwasowości napar przygotowuje się w ten sam sposób, ale trzeba go brać na zimno.
3
Przy анемииОдну łyżeczkę kwiatów pyłek rozpuścić w ciepłej wodzie. Można wymieszać z miodem w stosunku 1 do 1. Należy przyjmować jedną łyżeczkę trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem. Kurs trwa miesiąc, potem trzeba zrobić przerwę na dwa tygodnie i powtórzyć go. W roku kursów powinno być cztery lub pięć.
4
Przy неврозеПыльцу rozcieńczyć z ciepłą przegotowaną wodą, pozostawić na godzinę i pić w ciągu miesiąca na pół godziny przed posiłkiem trzy razy dziennie. Takie kursy trzeba przeprowadzać 3-4 razy w roku.
5
Przy туберкулезеВ tym przypadku pyłek należy wymieszać z miodem w proporcji 1 do 1, ale nie rozcieńczać wodą. Pić tak samo, jak w pozostałych przypadkach, jedną łyżeczkę trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem. Kurs trwa dwa miesiące, trzeba go powtarzać cztery razy w roku.
6
W chorobach dróg moczowych системыСмешайте pyłki i miodem w stosunku 1 do 1, zalać ciepłą wodą (do 100 ml) i pozostawić na godzinę. Pić w ciągu 40 dni po łyżka trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem. Kursy też trzeba powtarzać 3-4 razy w roku.
Należy zwrócić uwagę
Pyłki nie można stosować w nieograniczonych ilościach. Jej przedawkowanie może prowadzić do гипервитаминозу.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.