Jak słuchać podcastów

Podcasty używają do transmisji w trybie offline radia, a także nagrane w profesjonalnym lub amatorskiej pracowni programów. Słuchać podcastów, jak można za pomocą komputera podłączonego do internetu, jak i przez smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne.

Jak słuchać podcastów

Instrukcja

1
Jeżeli znasz nazwę podcastu, a słuchać go wybierasz się na komputerze, przejdź na stronę autora podcastu – tak będzie najłatwiej znaleźć to nagranie. Jeśli adres strony nie jest znany, przejdź na portal www.podfm.ru, gdzie zgromadzono największą kolekcję podcastów runetu. Tutaj można nie tylko znaleźć odpowiednią transmisję według tytułu lub autora, ale i dobrać do słuchania muzyki z różnych działów.
2
Żeby nie zakładać za każdym razem strona PodFM w poszukiwaniu aktualizacji tej czy innej transmisji, pobierz program „Odtwarzacz audio PodFM.ru”, którą można znaleźć w sekcji portalu „Muzyka”. Za pomocą tej aplikacji można zapisać się do aktualizacji podcastów, które będą pobierane na twój komputer w trybie automatycznym i informować was o nowych wersjach.
3
Jeśli używasz jednego z urządzeń mobilnych firmy Apple (iPod Touch, iPhone, iPad), do pobierania i słuchania podcastów użyj wbudowana aplikacja iTunes w swoim gadżecie. Uruchom aplikację, przejdź do sekcji „Podcasty”. Tutaj można znaleźć, pobrać i zainstalować subskrypcji na dowolny аудиопередачу.
4
Właściciele urządzeń z systemem Android do słuchania podcastów mogą zainstalować aplikację Google Listen. Z jego pomocą można znaleźć ciekawe programy, zapisz się do aktualizacji i słuchać ich po pobraniu na swój gadżet w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.
5
Jeśli używasz telefonu firmy Nokia, czy to smartfon oparty na SYSTEMIE operacyjnym Windows mobile, Symbian lub zwykły telefon na platformie J2ME, przejdź z menu urządzenia w Ovi store i przejdź do sekcji „Podcasty”. Stąd można pobrać, a następnie odtworzyć praktycznie każdy program, sporządzone w formie podcastu.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.