Jak skleić trójkąt

Dla różnych edukacyjnych gier dla dzieci i stosowanych rodzajów działalności twórczej w postaci wizualne dla wyjaśnienia materiału może być skleić przestrzennego trójkąt. Zadanie nie jest szczególnie trudne, jednak wymaga staranności i dokładności podczas wykonywania poszczególnych operacji.

Jak skleić trójkąt

Instrukcja

1
Na początek trzeba przygotować wzorzec dla przyszłych produktów. Do tego na papierze, kartonie lub innym materiale narysuj dwa identyczne trójkąty odpowiedniej wielkości. Oni nie muszą znajdować się blisko siebie, tak jak dalej trzeba będzie дорисовывать te kształty. Najlepiej będą wyglądać равнобедренные lub równoboczne trójkąty, które są równe lub dwie lub wszystkie trzy strony.
2
Następnie dodaj do uzyskanych kształtów prostych, pochodzących z kątów trójkąta na zewnątrz w taki sposób, aby dzielili kąt, z którego wychodzą, do połowy. Długość linii powinna odpowiadać grubości przyszłości przestrzennego produktu.
3
Zaznaczając odpowiednie długości linii, z otrzymanych trzech punktów zbudować jeszcze jeden trójkąt, który ma się udać na kształt wewnętrznej kształty, tylko więcej na grubość produktu. Zrobić to trzeba z każdym z dwóch trójkątów, które będą później z przodu i z tyłu figury.
4
Dalej delikatnie wyciąć linie biegnące z wierzchołków mniejszej wewnętrznego trójkąta, i zegnij wewnętrzną kształt linii konturu. W rezultacie okazuje się, kształtowanie odpowiedniej wielkości, za którym znajdują się dodatki na grubość produktu.
5
W końcu trzeba połączyć dwa otrzymanych trójkąta, przy czym dostępne dodatki, tworzące boki objętości figury, powinny wchodzić w siebie.
6
Kąty prześwitów i plastry cut, a następnie włóż do siebie, aby nie wystawały poza kontury części. Dokładnie przykładowe dwie połówki produktu, промажьте zasiłki na grubość PVA lub innym klejem do użytych materiałów, łącząc połowy, skleić je.
7
Jeśli używany jest gęsty materiał, który się nie klei raz, połączyć dwa z boków trójkąta i zabezpieczyć szwy zszywkami. Gdy strony просохнут, można skleić i trzecie żebro.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *