Jak rozumieć, człowiek kłamie, czy nie

Istnieją pewne objawy, na podstawie których można określić, mówi ci to człowiek prawdę, czy kłamie. Doświadczony kłamcą, najprawdopodobniej проколется na parze objawów, a u niedoświadczonego najprawdopodobniej okaże się cały „bukiet”. Wykrywaj kłamstwa i prawdy będzie przydatne jak i w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Jak rozumieć, człowiek kłamie, czy nie

Instrukcja

1
Kłamca, wyraża swoje emocje i reakcje bardzo powolne, w porównaniu z tym, jak zwykle zachowuje się człowiek. Zaczyna się z przerwami, przechodzi coraz bardziej nerwowo i gwałtownie się kończy.
2
Między wyrazem emocji i powiedział słowy mija pewien czas. Na przykład, ci mówią, że coś zrobili genialne, a dopiero potem, po uświadomienia sobie tego, co się mówi, uśmiecha się. U człowieka mówiącego prawdę emocje będą iść wraz ze słowami.
3
Wyraz twarzy nie jest zgodne z tym, co człowiek mówi. Na przykład, gdy ci mówią „Jesteś najpiękniejsza”, twarz człowieka staje się tak, jakby zjadł pół cytryny.
4
Gdy kłamca wyraża emocje, u niego nie uczestniczy cała twarz, a tylko jakaś jego część. Na przykład, uśmiecha się tylko ustami, nie задействую przy tym mięśnie nosa, oczu i policzków. Nawiasem mówiąc, w takich przypadkach oczy rzeczywiście są zwierciadłem duszy, bo zarządzać ich wyrazem jest bardzo trudne, a dla niektórych jest praktycznie niemożliwe.
5
Człowiek, który kłamie, będzie unikać kontaktu z oczami.
6
Mówiący nieprawdę zewnętrznie stara się zająć jak najmniej miejsca, przyciskając ręce do siebie i jedną do drugiej nogi. Również on może próbować nam odwracać się od ciebie swoje ciało lub głowę.
7
Kłamca będzie się tłumaczyć w rozmowie, zamiast iść do „ataku”.
8
Врущий osób będzie bardzo często dotykać lub drapanie uszu lub nosa. Zdarzają się rzadkie przypadki, kiedy kłamca zaczyna dotykać otwartą dłonią do piersi, do obszaru serca.
9
Często kłamca nie daje jasnej odpowiedzi na zadane pytanie, zamiast tego, on będzie mówić „pływający” odpowiedź, który będzie można zrozumieć w różnych znaczeniach.
10
Człowiek, który kłamie, będzie mówić wiele dodatków. On nie będzie w sobie, jeśli w rozmowie będą zaczynać się pauzy.
11
Często врущий człowiek, aby ominąć temat będzie korzystać humor i sarkazm.
12
Zwróćcie uwagę na te znaki, i można łatwo określić, jeśli ktoś ci zrobi. I wiedzcie, że najlepiej pracują na tych ludziach, których znasz od dawna.
logo
Article Categories:
Psychoanaliza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *