Jak rozpoznać obowiązek podatkowy w Moskwie

Aby sprawdzić wielkość i przedmiot zaległości w płaceniu podatków, można skorzystać z „Poznaj swój dług” na stronie internetowej federalnej służby podatkowej Rosji, zadzwonić do urzędu skarbowego telefonicznie lub udać się tam osobiście.

Jak rozpoznać obowiązek podatkowy w Moskwie

Trzeba

  • Zaświadczenie o inscenizacji na rachunek organu podatkowego (NIP).

Instrukcja

1
Na oficjalnej stronie Federalnej służby podatkowej Rosji. Zwróć uwagę na menu poziome, podświetlone na niebiesko, w górnej części strony głównej.
2
Umieść kursor na drugiej partycji „E-usługi”. Na stronie pojawi się podmenu. Wybierz w nim czwarty punkt „Poznaj swój dług”.
3
Przeczytaj informacje dotyczące korzystania z serwisu „Poznaj swój dług”. Jeśli w pełni zgadzam się ze wszystkich podanych, kliknij przycisk „zgadzam się”. Przycisk znajduje się w dolnej części strony.
4
Wpisz w odpowiednim polu numer identyfikacji podatkowej, swoje imię i nazwisko. Region pojawi się automatycznie, jest przywiązany do wydziałów urzędu skarbowego, gdzie otrzymał świadectwo o rejestrację podatkową.
5
Wprowadź sześciocyfrowy kod bezpieczeństwa w specjalnym oknie. Po tym, kliknij przycisk „Znajdź”, znajduje się w prawej dolnej części strony.
6
Przejrzyj informacje o wysokości zaległości w płaceniu podatków. Jeśli jej nie masz, zobaczysz napis „Zaległości nie ma”.
7
Należy pamiętać, że w przypadku przeniesienia się w inny region masz mogła powstać należności do zapłaty podatku do budżetu innego podmiotu Federacji Rosyjskiej. Więc powtórz procedurę zapytania. Należy pamiętać, że dla Moskwy i obwodu Moskiewskiego trzeba robić różne wnioski.
8
Zadzwoń Kontakt-centrum Zarządzania FTS Rosji po mieście Moskwie telefonicznie 495-276-2222 i poproś pracownika poinformować przedmiot i rozmiar swojego zadłużenia. Powiedz mu swój numer NIP, imię i nazwisko.
9
Odwiedź inspekcji Federalnej służby podatkowej. Lista oddziałów z adresami dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej urzędu federalnej służby podatkowej Rosji po mieście Moskwie w dziale „Struktura УФНС Rosji”. Poproś pracownika wydrukować szczegóły zadłużenia. Również dostępne rachunki do zapłaty.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.