Jak rozkochać w sobie mężczyznę

Związek między kobietą i mężczyzną pozostają zagadką pomimo dużej liczby książek napisanych na ten temat. Jednak spróbować rozkochać w sobie mężczyznę może każda kobieta. Aby to zrobić jest bardzo łatwo.

Jak rozkochać w sobie mężczyznę

Instrukcja

1
Pomimo tego, że psychologowie dopóki nie zgodzili, co do możliwości powodować pewne uczucia, w żeńskim arsenale zgromadzili wystarczającą ilość technik i sztuczek, które mogą jeśli nie wygrać, to przynajmniej poważnie zainteresować podoba mężczyznę. I pierwsza zasada w tym liście mówi: „że lubimy tych, którzy lubią nas”. U tego twierdzenia jest bardzo prosty mechanizm pracy: ludzki mózg najlepiej reaguje na sygnały mające, tak jak w dzisiejszym świecie się do niego z zewnątrz napływa ogromna ilość zbędnych informacji. Dlatego jeśli chcesz, by cię zauważyli, nie wahaj się „określić się w przestrzeni” — zacznij przywitać lub podzielić się kilkoma zdaniami z sympatycznym kolegą lub sąsiadem.
2
Druga zasada jest dość dwuznaczne: „Przyciągają podobne przeciwieństwa”. W praktyce oznacza to następujący: ludzie mogą mieć podobny punkt widzenia na życie w ogóle, a przy tym muszą posiadać zupełnie różne hobby. U mężczyzn przede wszystkim powodują zainteresowanie kobiety, które przenikają z większości. Dlatego, jeśli robisz niezwykłe hobby (wspinaczki w Alpach, wyścigi na мототреке itp.) i przy tym podzielasz jego zdanie co do komfortu w domu, twój obraz staje się praktycznie idealnym. Działaj subtelnie: udało się zainteresować mężczyznę swoją wyjątkowość, daj mu możliwość dołożyć starań, aby osiągnąć swoje uwagi.
3
Nie przesadzaj w dążeniu, aby dać ci słodkie mężczyźnie możliwość poczuć się jak myśliwy i zdobywca. On musi zrozumieć, że jego działania są wyniki. Odpowiedz na znaki uwagi, bierz zaloty i komplementy. Nie zapomnij, aby chwalić i podkreślać jego prawdziwie męskie jakości, ponieważ właściwy pochlebstwa — niebezpieczną broń uwodzenia.

Ufaj swojej intuicji — ona powie, kiedy można w końcu iść na zbliżenie. Aby nie zrazić do siebie zakochanego mężczyznę, nie spiesz się z rozmowami na tematy osobiste: o miejscu ślubu, ilości dzieci i ich nazwach, zmianie jego sportowego coupe na wygodny minivan, itp. Odnosząc zwrotnych uczuć, nie zapomnij, aby utrzymać ich „stopień”. Zadbaj o to, aby swojego wybrańca było nie mniej wygodne w związku, niż ci.

logo
Kategoria:
Uczucia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.