Jak przywrócić stosunki

Mówią, że dwa razy do tej samej rzeki nie wejdziesz i przywrócić dawną miłość niemożliwe. Z tym zgadzają się prawie wszyscy, jednak trudno znaleźć kobietę, która po rozstaniu tajemnicy nie chciałam, by wszystko zacząć od początku. Jeśli nie wierzysz ludowych мудростям i pewność, że gra jest warta świeczki, to może jest sens, aby spróbować odzyskać ukochanego mężczyznę. Ale wykonaj kilka prostych wskazówek, aby nie narobić wiele błędów <url>.

Jak przywrócić stosunki

Instrukcja

1
Przede wszystkim, zastanów się, co kieruje tobą, chcesz odzyskać mężczyznę. Czy chcesz go odzyskać, bo ci go brakuje, lub tylko z chęci zemsty i zniszczyć mu życie?
2
Uświadom sobie, odszedł, czy mężczyzna, czy odszedł do innej kobiety. Pamiętaj, że musisz wybaczyć – siebie i jego, bo ani z poczuciem winy, ani z poczuciem krzywdy zwrócić żaden związek się nie uda.
3
Upewnij się, że naprawdę potrzebujesz, i przygotuj się do walki o swoje uczucia.
4
Poszukaj jakieś mostki, które jeszcze mogą komunikować. Nie warto próbować odzyskać mężczyznę, który wyjechał daleko i nie może komunikować się z tobą. Poszukaj powody do rozmowy, a jeśli ani powodów, ani wspólnych tematów nie masz, to twoje przedsiębiorstwo czeka upadek.
5
Nie warto pamiętać tylko to co dobre. Przypomnijcie sobie wszystko, co było, i radości, i błędy, swoje i jego. Przeanalizuj sytuację, zrozumieć, dlaczego wszystko poszło nie tak. W związku zawsze winne są obie, więc nie wiń tylko siebie i tylko jego. Rób jak najwięcej wniosków – wszystkie one staną się dla ciebie narzędziem do powrotu mężczyźni.
6
Nie powtarzać swoich błędów. Przypomnijcie sobie je wszystkie i spróbuj tym razem wszystko robić na odwrót. Jeśli stale organizowane mężczyźnie histerii w każdej sprawie, to nadszedł czas, aby nauczyć się być spokojna i opanowana, a jeśli ciągle płakali z każdego jego słowa, to trzeba się uczyć zachować się w rękach.
7
Jeśli masz zamiar odzyskać mężczyznę, zmieniaj siebie. To zmieniaj, a nie zmieniać się pod każdy jego kaprys. Jeśli naprawdę drogi te relacje, to jesteś w stanie pokonać własne przyzwyczajenia i własną dumę. Najważniejsze – aby nie spaść po raz kolejny w oczach ukochanego.
8
Bądź cierpliwy i wytrwały. Jeżeli jesteś przekonany wszystkie swoje błędy i gotowy, teraz wszystko jest w twoich rękach. W swoim pierwszym spotkaniu po prostu pogódźcie, nie warto robić jakichś zbyt gwałtownych ruchów, to może tylko zniechęcić. Wyraź spokojnie wszystko, co наболело i usłyszeć wszystko, co ci powiedzą, nawet jeśli nie spodoba ci się to wszystko słyszeć. Staraj się więcej rozmawiać na inne tematy, oderwany od ostrych pytań. Mówisz o tym, o czym wam ciekawe mówić.
9
W żadnym wypadku nie być uciążliwe. Oczywiście, jeśli masz zamiar odzyskać swojego mężczyznę, to chcesz znajdować się obok niego, ale bądź cierpliwy. Nie każdy mężczyzna będzie gotów wrócić od razu. Nie róbcie mu histerii, nie daj się złapać w zależność od niego i w żadnym wypadku nie weź odwet.
10
Nie każdy mężczyzna będzie gotowy do powrotu. Ale często pozostaje wiele drobiazgów, które związały cię tak mocno, że szansę zacząć wszystko od nowa nadal istnieje. Powodzenia i bądź szczęśliwy, jak by nie wyszło.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.