Jak przywitać Nowy rok z dzieckiem zabawy

Nowy rok – ulubione święto dzieci. Dzieciaki z niecierpliwością czekają na Świętego Mikołaja i prezenty. Nie ogranicza się klasycznym zwiedzaniem dziecięcego утренника z choinką, zorganizować prawdziwy domowy wakacje w gronie rodziny. Przekształcić najbardziej magiczną noc w roku w niezapomniany i zabawy — łatwo. Najważniejsze, zaopatrzyć się w dobry nastrój i pokazać wyobraźnię.

Jak przywitać Nowy rok z dzieckiem zabawy

Instrukcja

1
Aby powitać Nowy rok z dzieckiem wesoło i radośnie, zacznij przygotowania do niego z góry. Przecież oczekiwanie na cud – to niezapomniany czas. Razem z dzieckiem разрисуйте okna nowe wzory, płatki śniegu, zainstaluj i ubierz choinkę. Własnoręcznie zrobić ozdoby, girlandy, przygotuj małe prezenty dla rodziny i przyjaciół. W przeddzień święta piec ciasteczka, które lubią w swojej rodzinie. Razem z dzieckiem wyciąć z ciasta za pomocą kształtowników figurki i nowe postacie (choinki, bałwanki). Wykonaj otwory w górnej części figur, a gdy ciastka będą gotowe i ostygnie, przełóż do nich wstążki i zaproponuj dziecku udekorować choinkę.
2
Umów się na bal przebierańców. Można zrobić uproszczonym rozwiązaniem i przygotować dla członków rodziny tylko karnawałowe maski. Jeśli starczy czasu i sił, spróbuj zorganizować karnawał, odpowiedni do wszystkich praw gatunku. Włącz swoją wyobraźnię i przygotować samemu lub kupić w sklepie prawdziwe kostiumy sylwestrowe.
3
Wymyśl i zorganizuj dla wszystkich członków rodziny, boże narodzenie gry. Na przykład, zagrać w grę „śnieżki”. Zrób z waty „śnieżka”, albo użyj biały piłka tenisowa. Zostań w koło i darujcie sobie ten „śnieżki”, mówiąc: „Jesteśmy катаем śnieżki, jak скатаем – łapczywie! Raz – dwa – trzy – cztery – pięć! Komu piosenkę wykonywać?!”. Spełnia życzenie ten, kto w ostatnim zdaniu w rękach znalazł się „śnieżki”. Nawiasem mówiąc, w tej grze można grać na ulicy. A żeby nie zamarznąć i więcej się ruszać, видоизмените ostatnie zdanie: „Ci taniec tańczyć!”.
4
Ważny atrybut sylwestrowej nocy – śnieżne zaspy. Nie siedź przed telewizorem, niech każdy z członków rodziny вылепит na podwórku rzeźbę ze śniegu. Weź z domu różne akcesoria i ubierz вылепленные kształty. Na przykład, udekoruj śnieżkę naszyjnik-wianek z koralików lub kolorowego papieru, снеговику zapiąć szalik. Ozdób świątecznych bohaterów kolorowymi farbami акварельными.
5
Nie zapomnij o prezentach dla dzieci oczekujących na skrzydłach. Ledwo budząc się rano, dziecko pobiegnie zajrzeć pod choinkę. Dzieci lepiej zrobić jeden duży prezent i kilka małych (słodycze, drobiazgi). Nie daj wszystko na raz, przeciągnij przyjemność. Rano pod choinką – jeden główny prezent, po śnie lub wycieczki – inny, wieczorem – trzeci. Dziecko starsze narysuj mapę, za pomocą której można znaleźć jeszcze jeden prezent, poza tym, który leży pod choinką. W różnych miejscach mieszkania zorganizować geocaching z wskazówkami i zadaniami. Aby znaleźć każdą następną podpowiedź, należy wykonać jakieś zadanie. Ich złożoność zależy od wieku dziecka. I tylko w ostatnim luku okaże się kopertę z wiadomością, która wskazuje na miejsce, gdzie ukrywa się prezent.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.