Jak mogę dokontać dzieci w obchody nowego roku

Zorganizować obchody nowego roku dla dzieci można i samodzielnie, nie zwracając się o pomoc do specjalistów. Domowe święta są szczególnie istotne w tym przypadku, jeśli dziecko nie chodzi do przedszkola, a jego rodzice nie mogą sobie pozwolić uczestniczyć świąteczne atrakcje dla dzieci, zorganizowane przez profesjonalistów.

Jak mogę dokontać dzieci w obchody nowego roku

Instrukcja

1
Zapomnij o standardzie spotkania Nowego roku, zawierającym w sobie oglądanie programów telewizyjnych i jedzenie sałatka olivier. Święto ma być niezwykły i nawet magicznie, aby maluch zapamiętał go jako jeden z najbardziej szczęśliwych i wspaniałych dni swojego życia.
2
Jeśli masz znajome osoby z małymi dziećmi – poproś je, aby uczcić święto wszystkich razem. Po pierwsze, im więcej dzieci, tym łatwiej prowadzić gry i konkursy, tym weselej i ciekawiej będzie święto. Po drugie, jeśli będziesz spędzać impreza razem z innymi rodzicami, a nie w pojedynkę, to można znaleźć i zrealizować większą liczbę pomysłów.
3
Zacznij wakacje rano, aby wieczorem można już uwolnić się umyć, przebrać się, położyć dzieci spać i iść świętować Nowy rok z przyjaciółmi. Z góry ustal, gdzie dokładnie odbędzie się święto i ile trzeba będzie zebrać uczestnicy, aby się do niego przygotować. Koniecznie udekoruj pomieszczenie girlandy, blichtr, nowy rok zabawek, płatki śniegu itp. Przykryć świąteczny stół, wybierając najpiękniejsze dania, jakie tylko znajdziesz. Sałatka w postaci słonecznika, ciasteczka, podobny do Świętego Mikołaja i inne ciekawe dania są idealne.
4
Spędzić sylwester wakacje tak, aby dzieci się nie nudzą. Program musi obejmować wiele zabawnych gier i konkursów, podczas gdy ruchome powinny przeplatają się z tymi, podczas których maluchy będą siedzieć i odpoczywać. Przesuwaj taniec, вручайте prezentów, tańczyć i grać, przeprowadzać konkursy, których zwycięzcy otrzymają nagrody. Oczywiście, Dziadek Mróz i Śnieżynka muszą być na imprezie!
5
Należy unikać dwóch głównych błędów: dokręcania imprezy i przeprowadzenia nudnych konkursów i gier. Wykluczyć ze skryptu wszystkie zagadki na logiczne myślenie, quizy, itp. W końcu to wakacje, a nie lekcja w szkole. Jeśli chodzi o czas trwania imprezy, to nie powinien przekraczać 1,5-2 godziny.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.