Jak przeżyć rozstanie

Kiedy rozstajecie się z ukochaną osobą, świat się wali. Myślisz: ja nie przeżyję. Takie jest główne zadanie – przeżyć. Trzeba nauczyć się żyć na nowo. Nikomu nie wysyłane są testy, które nie można przeżyć.

Jak przeżyć rozstanie

Instrukcja

1
Najpierw, po prostu tolerować. Okres ostry ból trwa nie mniej niż trzy tygodnie. Nie odchodźcie od smutku w alkoholu – to nie pomoże. Można tylko pogorszyć jego sytuację dawne wspomnienia. Jeśli to była prawdziwa miłość – ona potrafi puścić. Wstań, weź się w garść i zacznij działać.
2
Zmień miejsce zamieszkania lub nawet miasto, kraj. Zawsze pamiętaj, że wszystko, cokolwiek się robi, na lepsze. Prawdziwe szczęście masz z przodu.
3
Naucz się najpierw żyć, czuć, oddychać, cieszyć się рассветами i zachody słońca. Aby całkowicie zmienić swój wygląd zewnętrzny i wewnętrzny spokój.
4
Pamiętaj, świat jest ogromny. Z powodu twojego rozstania nie upadł. Również śpiewają słowiki. Po zimie przychodzi wiosna.
5
Nie szukaj spotkania. Zmienić numery telefonów.
6
Przeanalizuj swoje życie, znajdź inne wartości, oprócz miłości do zmarłych człowiekowi.
7
Znajdź siebie. Człowiek, który się nie znalazł i w innych relacjach nie udać.
8
Pamiętaj, że ostateczna odpowiedzialność za to, co się dzieje w twoim życiu, leży tylko na ciebie. Naucz się zarządzać swoimi emocjami, uczuciami i zachowaniem. To pomoże ci znaleźć siłę przetrwać wszystko, nie tylko rozstanie.
9
Zajmijcie się intensywnej pracy lub изматывающим sportu. Zmęczenie pomaga oderwać się od wszelkich myśli. Dobra forma fizyczna, pomoże podnieść poczucie własnej wartości.
10
Nie myśl o przeszłości, naucz się żyć teraźniejszością. Ruszać się do przodu, nie oglądając się do tyłu. Na pewno przyjdzie nowa miłość. Aby to zrobić, trzeba tylko otworzyć się na świecie. Mieć nadzieję i czekać.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.