Jak przetrwać rozłąkę z mężczyzną

Czasami musimy być w separacji. Dla kochającej kobiety separacja – trudny test. Jednak trzeba pamiętać, że to tylko tymczasowe i prędzej czy później znowu spotkać. Najważniejsze – nie zużyły się i nie traktować rozłąkę jak koniec świata.

Jak przetrwać rozłąkę z mężczyzną

Instrukcja

1
Kiedy rozstajecie się, pamiętaj, że rozstanie jest to czas, to ci, aby wszystko przemyśleć. Gdy człowieka nie ma, pozostaje więcej czasu, aby ocenić relacje i sytuację. Spotkania powoduje, że tracimy głowę od emocji i staje się mniej obiektywne. Możliwe, że coś ci się nie podoba w związku, ale to przyciąganie, które jest odczuwalne przy każdym spotkaniu, nie daje myśleć racjonalnie. To przyciąganie często nie daje sobie uświadomić, że w związku trzeba coś zmienić. A teraz tego czynnika nie ma, i można wszystko przemyśleć na trzeźwo.
2
Tymczasowe rozstanie — to okazja, by odnaleźć siebie. Odkrywania głębi swojej osobowości, aby dowiedzieć się, co najbardziej sprawia, że ożywiona i szczęśliwy. Przecież nie tylko mężczyzna może dać radość życia. Cieszę się i twórcza realizacja i rozwój sukces i nowe znajomości. Zacznij pisać pamiętnik, stawiając sobie warunkiem pisanie pół strony dziennie. Na początku będzie trudno, a następnie proces introspekcji was zachęcić, że połowa strony będzie za mało.
3
Można to zrobić na blogu lub livejournal, wtedy można uzyskać odpowiedź od otaczających natychmiast. Tam opisz swoje nowe doznania. Wielu autorów przyzwyczajeni odczuwać wewnętrzną satysfakcję, gdy widzą swoje dzieło na ekranie komputera, nawet jeśli nikt nie komentuje, co jest napisane. Głównym celem dla ciebie uciec od cierpienia, o mężczyźnie i dać się ponieść światem wokół.
4
Nie zapominaj, że jesteś atrakcyjna kobieta. I będziesz przynieść piękno na otaczający świat. Separacja – nie jest powód, aby zawrzeć się w klatce. Nosić piękne ubrania, zajmijcie się swoją postacią i posiadającym niezależne wykształcenie. Każdego dnia stawiać sobie celu opanowania nowych umiejętności, przeczytać pewną ilość nowych stron, zrobić pewną ilość ćwiczeń fizycznych. Jeśli ponownie стретитесь, będziesz jeszcze bardziej, niż wcześniej. Mężczyzna to doceni, a ty oceń go na nowo, z wysokości wychowanego poziomu rozwoju. Chcesz – zorganizować nową rozłąkę, ale już z własnej inicjatywy.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.