Jak przejść na Cypr

Jeśli życie w wiecznym lecie – twoje marzenie, to dlaczego nie wybrać się na Cypr? Uzyskać zezwolenie na pobyt na Cyprze nie jest zbyt trudne, wystarczy spełniać pewne wymagania ambasady.

Jak przejść na Cypr

Instrukcja

1
Najszybszym rozwiązaniem przeniósł się na Cypr – otwieranie własnej firmy i praca nad poprawą statusu ekonomicznego kraju. Jeśli jesteś w stanie udowodnić, że są gotowi zainwestować pewną kwotę pieniędzy, aby zatrudnić do pracy mieszkańców Cypru i tym samym pozytywnie wpłynąć na życie wyspy, jest bardzo prawdopodobne, że zezwolenie na pobyt dostaniesz bez problemu.
2
Możesz także przenieść się na Cypr, jeśli będzie w stanie udowodnić swoją zdolność kredytową i brak konieczności poszukiwania pracy na Cyprze. Trzeba będzie potwierdzić dostępność własnego lub wynajętego mieszkania i dochód nie mniej niż dziesięć tysięcy euro na rok, więc twój wniosek o udzielenie zezwolenia na osiedlenie się, najprawdopodobniej zostanie zatwierdzony.
3
Jeśli zakup nieruchomości na Cyprze lub uzyskać wystarczający poziom dochodów nie ma możliwości, można uzyskać wizę na Cypr. Jeśli posiadasz popytu na wyspie zawodem, wyjątkowy poziom wiedzy i umiejętności i nie tworzyć konkurencji w miejscach pracy dla cypryjskich, to zajmie się znalezieniem odpowiedniej pracy, nie wyjeżdżając poza granice swojego kraju, a potem skonsultować się z przyszłym pracodawcą wszystkie subtelności uzyskania zezwolenia na pobyt na Cyprze.
4
Łatwo dają zezwolenie na pobyt na Cyprze na okres do pięciu lat, jeśli jesteś tu, aby kształcić się na wyspie. Koszt szkolenia nie są wyższe, niż w Rosji, jakość edukacji jest dość wysoka, więc jeśli chcesz uzyskać wyższe wykształcenie, spróbuj zrobić to na Cyprze. Po uzyskaniu dyplomu możesz ubiegać się o pracę, nie wyjeżdżając z kraju, i uzyskać zezwolenie na pobyt na dłuższy czas. Po pięciu latach pobytu w kraju można ubiegać się o obywatelstwo Cypru, ale do tego trzeba będzie udowodnić wysoki poziom znajomości języka greckiego. Dlatego, jeśli masz zamiar stać się obywatelem Cypru, zajmij się nauką języka, kupić własne mieszkanie, a to nie będzie dla ciebie dużym problemem.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *