Jak poprawnie nakładać perfumy damskie

Perfumeryjny biznes z każdym rokiem nabiera tempa. Używać perfum staje się nie tylko przyjemność dla siebie, ale i modne. Jednak i nastrój i wrażenie łatwo można zepsuć, jeśli nakładać zapach prawidłowo, musi być cienkie, czujący się tylko wybranymi osobami i uzupełniać swój styl.

Jak poprawnie nakładać perfumy damskie

Instrukcja

1
Każda koncentracja aromatów ma swoje sposoby nakładania. Tak, jeśli korzystasz z duchami, to trzeba je nakładać tylko na skórę. Uważa się również, że nakładać zapach trzeba na pulsujące punkty na ciele, ponieważ skóra w tych miejscach jest cieplejsza i zapach zaczyna szybciej ujawnione i jaśniejsze brzmieć. To strefy na szyi, za uszami, zgięcia łokci, nadgarstka. Dodatek i woda toaletowa także są stosowane bezpośrednio na ciało. Брызните trochę smaku w powietrze, a następnie stań w парфюмерное chmura. Tak twój zapach trafi nie tylko na skórę, ale i na włosy, tworząc delikatną aurę. Przy okazji, specjalnie dla włosów niektóre marki produkują perfumy zamglenia, które nie tylko nadają włosom delikatny zapach, ale i chronią włosy przed pochłanianiem zapachów, np. papierosów.
2
Aby wzmocnić brzmienie smaku i uczynić go bardziej zaokrąglone, harmonijny, używaj perfum kąpieli linią. Wraz z zapachem kup perfumowane balsamy do ciała, żel pod prysznic i деодорант. Również te środki pozwolą ci cieszyć się ulubionym zapachem w duszy, w czasie upałów, kiedy same perfumy lepiej nie nakładać, lub w czasie ciąży, gdy jest duże prawdopodobieństwo pojawienia się reakcji organizmu na zapachy.
3
Perfumy trzymają się nawet do ośmiu godzin, więc w ciągu dnia można aktualizować zapach, jeśli tylko nie będziesz nigdzie wieczorem. Dodatek toaletowy i wody mają mniejsze stężenie olejków aromatycznych, niż perfumy, są mniej odporne, więc przez kilka godzin lepiej nałożyć zapach na nowo. Nie przesadzaj, bo zapach powinien być słyszalny tylko dla ciebie, a nie wszystkich innych.
4
Staraj się nie nakładać perfumy na ubrania, zwłaszcza z tkanin syntetycznych, ponieważ są one w stanie zmienić dźwięk twojego zapachu, a niektóre tkanki i nie mogą się odbarwić i wejść w ruinę. Również duchy mogą wpływać na biżuterię z naturalnymi kamieniami, powodując zmianę ich koloru, dlatego zawsze najpierw душитесь, a następnie należy nosić biżuterii.
logo
Kategoria:
Fragrantica

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.