Jak pokonać przeciwniczkę

Żadna kobieta, nawet w strasznym śnie nie chce zobaczyć, że jej facet ją zdradza. Jednak czasami w życiu zdarzają się takie nieprzyjemne zdarzenia – mężczyzna może mieć kochankę, i stajecie w obliczu poważnych problemów, gdy trzeba rozwiązać – odejść od partnera i rozpocząć nowe życie, albo spróbować wyeliminować przeciwnikiem i odzyskać mężczyznę w rodzinie.

Żadna kobieta, nawet w strasznym śnie nie chce zobaczyć, że jej facet ją zdradza

Instrukcja

1
Zapamiętaj najważniejsze – nie róbcie mężczyźnie sceny i histerii. To tylko skonfiguruje go przeciwko tobie. Jakie uczucia nie обуревали, nie pozwól im wyjść spod własnej kontroli.
2
Aby pokonać przeciwniczkę, w oczach mężczyzny trzeba się lepiej niż ona, a więc w pierwszej kolejności zastanów się – co cię skłoniło mężczyznę szukać bardziej ciekawą partnerkę.
3
Zastanówcie się, czego może brakować mężczyzny w relacji. Może być, w ostatnim okresie nie dawali mu wystarczająco dużo pieszczot, miłości i troski, siedząc w pracy lub jakieś osobiste sprawy, a może przyczyny w czymś innym.
4
W każdym razie, trzeba uświadomić sobie te przyczyny i zacząć myśleć o jasną strategię w celu poprawy własnego wizerunku w oczach męża. Trzeba nie słowami, a czynami pokazać mu, że nowa partnerka w porównaniu z tobą – nic.
5
Pamiętaj, że mężczyzna lubi najbardziej, i dyskretnie wykonywać jego pragnienia, przygotować swoje ulubione potrawy, rób niespodzianki i odpowiadać na jego potrzeby.
6
Postaraj się jak najdłużej opóźniać mężczyznę w domu, oglądając film lub jedzenia pysznego tortu – spóźnienie na randki, on będzie czuć się winny, i że może mu się nie chce wychodzić z własnego domu, który swoimi wysiłkami stał się o wiele bardziej komfortowo.
7
Krytycznie spojrzeć na siebie – nie ukazała się czy przyczyną zdrady twój wygląd? Zacznij dbać o siebie, robić piękne fryzury, nosić eleganckie sukienki i ozdoby, które ci dałem mąż i które kocha cię widzieć. Zwiększ poczucie własnej wartości – lubi siebie, i znów cię pokocha mężczyzna.
8
W żadnym wypadku nie próbuj prowokować mężczyznę na odzew zazdrość. To odepchnie go od ciebie. Należy zachować cierpliwość i spokój, pokaż mężowi, że jesteś najlepsza i najpiękniejsza kobieta, która ma. Z czasem zrozumie, że stracić i zacząć budować relacje z nieznanej nowej kobieta mu się nie chce.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.