Jak podłączyć pedały

Wiele osób chce otrzymywać więcej przyjemności z gry. I do nich przyjść z pomocą urządzenia do gier, ale w naszym przypadku jest to pedały i kierownica.

Jak podłączyć pedały

Trzeba

  • Aby podłączyć pedały trzeba kierownica i trochę umiejętności korzystania z panelem sterowania.

Instrukcja

1
Podłącz pedały do kierownicy. Sprawdź swój kierownica i znajdź na nim wejście do pedałów. Zazwyczaj wykonana jest z prawej lub z tyłu kierownicy.
Jak podłączyć pedały
2
Po podłączeniu pedałów do kierownicy, należy podłączyć kierownicę do komputera. Z filtra wychodzi wyjście USB. Weź go i podłącz do wolnego portu USB w komputerze.
3
Zainstaluj sterowniki do gry, urządzenia, jeśli są dostępne.
4
Jeśli ich nie ma, odkręcasz start, kliknij lewym przyciskiem myszy na skrót do panelu sterowania. Otwórz panel sterowania, kliknij ikonę urządzenia do gier. W вылетевшем oknie kliknij przycisk właściwości.
5
Przed tobą otworzy się okno ustawienia gier. Понажимайте pedały i przy tym patrząc na okno. Jeśli krzyżyk w tym oknie rusza, to komputer rozpoznał swoje urządzenie do gier.
6
Następnie należy skalibrować urządzenie. W tym samym oknie, kliknij na ustawienia. Kliknij na skrót skalibrować. Pojawić się kreator kalibracji urządzeń do gier. Kliknij dalej. Kliknij na pedały. Dalej pojawić się okno, w którym należy naciskając kilka na wszystkie przyciski kontrolera gier. Kliknij dalej, i gotowe. Wszystkie twoje urządzenie jest gotowe do pracy.
Należy zwrócić uwagę
Upewnij się, że przewody są prawidłowo podłączone.
Jeśli na urządzeniu jakieś żarówki, zobacz czy będą świecić po podłączeniu urządzenia do komputera. To daje możliwość, aby upewnić się, że urządzenie jest podłączone.

Porada
Nie naciskaj mocno na pedały, może to spowodować awarię.Staraj się nic nie rzuca na urządzenie.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.