Jak ozdobić weselny orszak

Uroczystość ślubną – jeden z najbardziej konserwatywnych świąt. Przy wszystkich historycznych przemianach, od razu nabywa zwyczajów, zasad, form i procedurami. Odnosi się to i do dekoracji samochodów ślubnych krotek. Jednak kreatywne podejście do istniejących form pomoże zrobić ślubny orszak niepowtarzalnym.

Jak ozdobić weselny orszak

Trzeba

  • – капроновые taśmy;
  • – balony;
  • – żywe lub sztuczne kwiaty;
  • – ozdobne obrączki;
  • – posy;
  • – wieńce, serce z róż;
  • – lalki, misie.

Instrukcja

1
Udekoruj kaptur pierwszego samochodu w motorcade w znakomicie-romantycznym stylu, wystrój – w białych kolorach. Na kratkę wzmocnić ogromny (na całą kratkę) biały piękny łuk. Dla banta weź zwartą tkankę, dobrze trzyma kształt. W centrum gazy umieścić gniazdo, z целующимися голубками”: gniazdo może być zwinięty spiralą kabel z izolacyjnym powlekane kolor biały, figurki gołębie muszą być z lekkiego materiału. Aby „rozcieńczyć” kolor biały, wzmocnić się w środku gniazda kokardka z cienkiej satynowa wstążka zielony.
2
Wzmocnić siedem cienkich satynowej taśmy na masce, ściągnął je z centrum kraty (spod gazy) do przedniej szyby i układając je w wachlarz. Na taśmach ustaw trójkąt jeszcze trzy „gniazda” z zwiniętego drutu stalowego kawałków kabla (każda spirala jest przymocowany do dwóch, dwóch i trzech taśmy, dwie spirale na dole, jedna na górze). Pod każdą spirala umieścić dwa, dwa i trzy kwiaty cala, bliżej бутонам załączyć łodygi kwiatów do taśmy.
3
Nie należy przeciążać samochód ozdoby, trzymaj się wybranego stylu. W tym przypadku ścisłe przestrzeganie biało-zielonej kolorystyce, przepiękne kwiaty, „porzucone” na maskę samochodu, tworzą kompletny wystrój i nie wymagają żadnych uzupełnień.
4
Stwórz eleganckie i zwięzły układ kierowniczy samochodu: weź dwa капронового płótna o szerokości wystarczającej, aby zamknąć maskę samochodu w драпированном postaci. Długości taśm powinno wystarczyć, by wyciągnąć je od maski, przez boczne lusterko, na krawędzi przedniej szyby, a następnie przez środek dachu, do tylnej szyby i bagażnika. W ten sposób, taśmy muszą przejechać samochód skośnie od maski do bagażnika.
5
Wzmocnić taśmy pod pokrywą komory silnika tak, aby pokryć całą powierzchnię od swiatel do swiatel. Zbierz je w jeden punkt i wzmocnić u samego szyby, pod bocznym lusterkiem. Udekoruj lusterko boczne buton ‚ erkoj ze sztucznych kwiatów. Przeprowadź taśmy jednym splotem wzdłuż szyby, a następnie w kierunku środka dachu, tutaj wzmocnić dwie obrączki i również załączyć u podstawy pierścieni bukiet.
6
Przełóż taśmę wzdłuż tylnej szyby, rozłóż na całą szerokość i zamocować pod pokrywą bagażnika. Dekoracja ekonomiczne, łatwe w wykonaniu, jednak niekonwencjonalnie i pięknie.
7
Użyj do dekoracji samochodów tkę lalek, misiów, kulki, serca, wstążki i kwiaty.
logo
Article Categories:
Wesela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *