Jak otworzyć strony-mani portfel

WebMoney – system płatności elektronicznych w internecie, która pozwala płacić za dowolny towar lub usługę w sieci, a także przekonwertować elektroniczne pieniądze w realne. Wszystko co musisz zrobić, to stworzyć swoją stronę-mani portfel.

Jak otworzyć strony-mani portfel

Trzeba

  • komputer z dostępem do internetu.

Instrukcja

1
Wejdź na stronę http://www.webmoney.ru i kliknij na przycisk „Rejestracja”. Trafiając na stronę z kilkoma polami do wprowadzania danych osobowych, wypełnij je. Numer telefonu należy podać własny, tak jak na niego będą przychodzić wiadomości niezbędne do rejestracji kodami i hasłami. Następnie kliknij przycisk „Kontynuuj”.
2
Sprawdź jeszcze raz podane dane. Jeśli wszystko jest w porządku, ponownie kliknij „Kontynuuj”.
3
Przechodząc na stronę weryfikacji adresu e-mail, wprowadź kod rejestracyjny z listu na pocztę. W przypadku, gdy pismo nie przyszło czekać kilka godzin lub spróbuj zarejestrować się ponownie. Jeśli i to nie pomogło, należy zaznaczyć podczas rejestracji inny e-mail.
4
Analogicznie należy postąpić i podczas sprawdzania numeru telefonu. Gdy na telefon przyjdzie wiadomość z kodem, poprawnie wpisz go w odpowiednie pole na ekranie komputera.
5
Zostaniesz przeniesiony na stronę rejestracji programu WM Keeper Classic, przywiązanego do swojego konta. W tej samej chwili ona automatycznie pobrana na komputer. Zainstaluj ten program z ярлычком na pulpicie lub w menu Start.
6
Otwórz WM Keeper Classic, wpisz w polu wysłanego na e-mail kod i wymyśl hasło dla wejścia do programu. Po wygenerowaniu kluczy dostępu (przesunąć kursorem po ekranie), otrzymasz osobiste WM-identyfikator z 12 cyfr. Zapamiętaj je.
7
Uruchom program, wpisując WM-pokój, hasło, a następnie otrzymany sms-em kod aktywacyjny. W wyświetlonym oknie dialogowym potwierdź zgodę na przeprowadzenie transakcji finansowych na komputerze.
8
Po zalogowaniu się do programu, kliknij prawym przyciskiem na karcie „Portfele” i wybierz opcję „Utwórz nowy”. W zależności od użytych typów walut, utwórz Z-portfel (dla usd), R (pln) lub E (euro). Można utworzyć od razu wszystkie trzy rodzaje portfeli.
logo
Kategoria:
Online zakupy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.