Jak otworzyć sklep z tytoniem

Specjalistyczny sklep z tytoniem – to solidny biznes i doskonała inwestycja kapitału. W Rosji pali około trzy procent ludności. Jest to bardzo dużo.Przedsiębiorcy, którzy chcą otrzymywać stały dochód, starają się zająć tę niszę.

Jak otworzyć sklep z tytoniem

Instrukcja

1
Zarejestruj się w urzędzie skarbowym według miejsca zamieszkania jako indywidualny przedsiębiorca, tam zarejestruj kasy fiskalnej, który będzie potrzebny do handlu produktami tytoniowymi. Koniecznie podpisz umowę na konserwację i remonty PFK (punkcie kasowym maszyny) w centrum technicznym.
2
Standardowy zestaw dokumentów do otwarcia tytoniu sklepu zawiera umowy z pożarnej i inspekcji handlowej, Rospotrebnadzor i SES. Żadnych specjalnych licencji dla tytoniu sklepu nie jest wymagane.
3
Zdecyduj z miejscem przyszłego sklepu. W administracji miasta lub miejscowości wybrać nie lokali mieszkalnych o powierzchni od 30 do 50 metrów kwadratowych. Wynajem musi być miejskiej i niedrogie. Dobrze jeśli pomieszczenie będzie znajdować się w проходном, ważnym miejscu, nie na ulicy i nie na obrzeżach. Należy zwrócić uwagę na sam budynek, jego wygląd i wykończenie wnętrza pomieszczenia, które może wymagać naprawy i dobry design, meble i wnętrza. To dla tytoniu sklepu jest ważne i przyciągnie solidnych klientów.
4
Kup do przechowywania cygar i tytoniu specjalny хьюмидорный szafa. On utrzymuje stałą temperaturę i wilgotność.
5
Wyposażyć sklep kamery cctv i zainstaluj alarmowe-alarm pożarowy. Umieść reklamę w internecie i w miarę możliwości stworzyć stronę internetową, aby przyciągnąć klientów.
6
Zamów szyld dla twojego sklepu w reklamy firmy. Potem należy uzgodnić z wydziałem architektury i urbanistyki, tak jak sklepowe szyldy odnoszą się do reklamy zewnętrznej.
7
Daj ogłoszenie do gazety o doborze sprzedawców – doradców, którzy znają się na specyfice handlu i dobrze znają asortyment, kasjera i administratora w celu rozwiązania problemów i zarządzania sklepem, jeśli, oczywiście, nie będziemy zajmować się tym osobiście.
Należy zwrócić uwagę
Zaplanuj tworzenie sieci sklepów. To zwiększy wydajność twojego przedsiębiorstwa i jego rentowność.

Porada
Pamiętaj, personel trzeba stymulować finansowo w celu poprawy jakości obsługi. To przyciągnie do sklepu dodatkowych klientów.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.