Jak otworzyć punkt sprzedaży piwa

Sklep piw z beczki – świetny sposób, aby zainwestować i pomnożyć pieniądze dla kogoś, kto jeszcze tylko weszła na ścieżkę przedsiębiorczości. Wynajem i wynagrodzenie sprzedawców – podstawowe wydatków, a prawidłowa polityka sezonowego handlu pozwala bezboleśnie przenieść малоприбыльное zimnych porach roku.

Jak otworzyć punkt sprzedaży piwa

Trzeba

  • – pomieszczenia od 20 do 40 metrów kwadratowych;
  • – zaświadczenie o rejestracji SP;
  • – pakiet zezwoleń;
  • – zarejestrowany kasy fiskalnej;
  • – relacje z wieloma dostawcami lanych piw;
  • – zestaw urządzeń do sprzedaży piw z beczki;
  • – jeden lub dwa sprzedawcy-realizatora.

Instrukcja

1
Wynajem lokal o powierzchni 20-30 metrów kwadratowych, dobrze rozbudowany wszystkie możliwe skutki prowadzenia piwiarni handlu właśnie w tym konkretnym miejscu. Źle, jeśli miejsce będzie „biznesowych” i nieprzytulnym, gdzie popyt jest zawsze bardziej cieszy магазинное piwo w butelkach lub puszkach – można go pić w podróży. Nie działa dobrze i w bezpośrednim sąsiedztwie domów mieszkalnych – ich mieszkańcy często zwracają się ze skargami na takie instytucje przyczyniające się do zanieczyszczenia i naruszenie porządku w ich podwórkach.
2
Zarejestruj indywidualna przedsiębiorczość, kup i zarejestruj kasy fiskalnej, które zawarły również umowę na jego regularne serwisowanie. Dla „białej” pracy potrzebne jest jeszcze pozwolenie z centrum handlowego i działu administracji, uprawnienia straży pożarnej inspekcji i Epidemiologii, których pracownicy przeglądają swoje zabaw z uzależnieniem.
3
Opracuj zasady zakupów dla swojego lokalu i umów z dostawcami, praca z którymi wydaje się celowe. Fabryki produkujące piwo sprzedawane towary, choć tańsze, ale bardzo dużymi partiami i, jak zwykle, na prepaid. Jeśli realizować taką ilość piwa nie można, to powinniśmy mieć do czynienia z dystrybutorami, dostawcami piwo мелкооптовыми partiami i соглашающимися na pewne odroczenie płatności.
4
Kup sprzęt do swojego sklepu, przede wszystkim piwa dźwigi, stanowiące szczególne wyposażenie wszystkich placówek w profilu. Zobacz wszystko, co potrzebne do wyposażenia sklepu lanych piw pozwala umowę z jednym dystrybutorem, obowiązująca cię sprzedawać piwo tylko jednej konkretnej marki. Wybierając ten sposób można zaoszczędzić pieniądze i czas na samodzielne poszukiwanie sprzętu, ale ograniczając swój asortyment od jednego producenta, można w tym samym czasie, następnie przegrać znacznie więcej.
5
Znajdź jednego lub dwóch sprzedawców-realizatorów piwa, które będą pracować w sklepie na stałe. Główne wymagania – uczciwość w stosunku do właściciela, czyli do ciebie, i życzliwość w stosunku do klientów, zwracające uwagę na wszystkie szczegóły obsługi i wcale nie jest obojętny na jego jakość. Oprócz stałego wynagrodzenia sprzedawców trzeba zapłacić jakiś procent od stawek (dziennej) przychodów lub wymyślić inne sposoby ich motywacji.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.