Jak otworzyć punkt odbiorczy

Wszyscy pamiętają te czasy, gdy uczniowie w pionierskich krawatach zbierali makulaturę, organizując różne konkursy, kto może przynieść więcej. Teraz istnieje możliwość ożywienia tego rodzaju zajęcie, tylko zamień go w dochodowy biznes, otwierając odpowiedniego punktu makulatury.

Jak otworzyć punkt odbiorczy

Instrukcja

1
Znajdź, gdzie można tanio wynająć ładunkową samochodu, jeśli nie ma własnej. Zdecyduj z miejscem do przechowywania zebranej makulatury. Do tego na pewno będzie pasować każde pomieszczenie typu zamkniętego, na przykład, twój garaż lub domek dom. Tak samo może być składowane na otwartych obszarach ziemi.
2
Spróbuj znaleźć sobie pomocników. Skontaktuj się z różnymi uczelniami i szkołami. Na pewno znajdą się ludzie, którzy będą chcieli z tobą pracować. Zdecyduj z płatnościami dla nich. Do tego dowiedz się wszystkie opłaty w podobnych organizacjach.
3
Następnie należy wprowadzić do masy informacje na temat wykonywanej przez was pracy. Umieść tabliczkę z numerami telefonów na szybie samochodu. Расклейте reklamy po mieście.
4
Porozmawiaj z mieszkańcami okolicznych domów. Dowiedz się, może u nich są niepotrzebne książki, czasopisma, kartony, gazety, papieru itp. Zorganizuj zbiórkę w przedsiębiorstwach, firmach, fabrykach. Porozmawiaj z pracownikami biurowymi. W biurach problemów z макулатурой nie ma, więc bez problemu można porozumieć się w sprawie dostaw.
5
Gdy twój biznes pójdzie w górę, złożyć ogłoszenie w miejską gazetę lub czasopismo, przy czym ogłoszenie lepiej dawać w środę lub czwartek. W tych dniach ludzie często prowadzą do celu biura i mieszkania. Twoja usługa będzie bardzo przydatne. Twój nowy biznes jest bezpośrednio związane z problemami ochrony środowiska.
6
Przesuń promocję w lokalnym radiu i telewizji. Powiedz o tym problemie, przyciągając tym samym uwagę do swojego biznesu. Zbieranie makulatury – lukratywny, ale dlaczego-to punkty zbiórki makulatury otwierają się rzadko. Powód jest prosty: treść tego rodzaju punktów zbiórki makulatury – są kosztowne. Ale przy prawidłowo wybranej strategii, budowanie kanałów dostawy, wywozu i sprzedaży makulatury można wyjść na wysoki poziom prowadzenia tego biznesu.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.