Jak otworzyć IP w Omsku

Własny biznes, puste i płytkie – jest to okazja do twórczej aktywności i niezależności. W sam raz dla początkujących drobnych biznesmenów państwo stworzyło system rejestracji przedsiębiorców indywidualnych osobowości prawnej. Jak taką rejestrację można uzyskać, na przykład, w Omsku?

Jak otworzyć IP w Omsku

Trzeba

  • – NIP;
  • – wniosek o rejestrację IP;
  • – pieniądze do zapłaty cła;
  • – paszport.

Instrukcja

1
Uzyskaj numer identyfikacji podatkowej – NIP. Aby to zrobić skontaktuj się organ podatkowy w miejscu zamieszkania lub zarejestruj wniosek przez internet na stronie internetowej Federalnej służby podatkowej – https://service.nalog.ru/zpufl/
2
Zbierz pozostałe dokumenty do rejestracji jednoosobowej. Sporządź wniosek, formularz, do którego umieszczony na wskazanym miejscu FNS. Także zrób kopię swojego dowodu osobistego oraz dodatkowo, w razie potrzeby wypełnij wniosek na projekt uproszczonego systemu opodatkowania dla danego IP.
3
Zapłać za państwową opłatę drogowa. Na 2012 rok wynosi ona 800 rubli. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej federalnej służby podatkowej, w części poświęconej w twoim regionie, lub w Sbierbank, na specjalnym stoisku informacyjnym, poświęconym zapłaty różnych opłat za sporządzenie dokumentów.
4
Złóż komplet dokumentów do rejestracji w FNS w miejscu zamieszkania. Jego współrzędne można znaleźć w książce telefonicznej organizacji lub na stronie internetowej Federalnej służby podatkowej. W ciągu kilku dni roboczych dla ciebie przygotują dokumenty rejestracyjne, które trzeba będzie zabrać.
5
Zarejestruj swoją organizację w funduszu emerytalnym. Jako dodatkowego dokumentu trzeba będzie okazać ubezpieczenie ubezpieczenia emerytalnego. Adres biura EMERYTALNEGO w Omsku – ulica Czapajew, dom 71/1.
6
Jeśli masz zamiar zatrudniać pracowników, to jak YIP muszą zarejestrować się w Funduszu ubezpieczeń społecznych. Adres najbliższego biura organizacji można znaleźć na jej oficjalnej stronie – http://www.fss.ru/ Омское oddział mieści się pod adresem ulica Puszkina, 67.
7
Otwórz rachunek bankowy jako indywidualny przedsiębiorca. Wybierz bank, który oferuje warunki, najbardziej wygodne dokładnie w twojej sytuacji. Informacje o анках, pracujących w Omsku, specyfiki ich ofert i kosztów usług można dowiedzieć się na stronie internetowej http://bank.infomsk.ru/
logo
Article Categories:
Przedsiębiorczość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *