Jak otworzyć репетиторский centrum

W oczekiwaniu ostatecznych atestacyjnych egzaminów (GIA i EGE), a także badań wstępnych w niektóre uczelnie w kraju, rodzice uczniów często zwracają się do репетиторам. Doświadczony nauczyciel jest w stanie przygotować ucznia indywidualnie do pomyślnego zdania egzaminu. Takie usługi stają się coraz bardziej popularne, popularne i высокооплачиваемыми. Można otworzyć i swój prywatny репетиторский centrum.

Jak otworzyć репетиторский centrum

Trzeba

 • – biznes plan;
 • – zezwalające na dokumenty;
 • – pomieszczenie;
 • – meble;
 • – wyposażenie;
 • – środki techniczne wyposażenia procesu;
 • – klienci;
 • – reklama;
 • – metody badania cech dzieci;
 • – indywidualny plan pracy z każdym uczniom;
 • – umowy z klientami o świadczenie usług репетиторской działalności.

Instrukcja

1
Zrób biznes-plan. Jak każdy inny rodzaj działalności gospodarczej, otwieranie liczony centrum wymaga dokładnego obliczania wszystkich niezbędnych inwestycji.
2
Zajmijcie się oficjalnym wyglądzie zezwolenia na wykonywanie swojej репетиторской działalności. Bądź przygotowany na to, że trzeba będzie zapłacić podatek dochodowy. W przypadku, jeśli zdecydujesz się na nielegalną działalność, prędzej czy później może ponieść administracyjną lub nawet odpowiedzialność karną za zatajenie dochodów od państwa.
3
Wynajem pokoju dla realizacji репетиторской działalności. Jeśli masz zamiar prowadzić zajęcia indywidualne z uczniami, to powierzchnia lokalu może być mały, w przeciwnym razie jego metraż należy się liczyć, w zależności od przewidywanej ilości dzieci.
4
Zadbaj o odpowiednim wyposażeniu pomieszczenia w meble i innymi sprzęt szkoleniowy: książkami, tabelami, komputerami itp..
5
Zrób zestaw uczniów. Aby przyciągnąć klientów, umieść ogłoszenie na tablicach ogłoszeń, w lokalnej prasie, na stronie internetowej, w instytucjach edukacyjnych (przy rozdzielczości kierownika placówki oświatowej). Przez przyjaciół i znajomych można znaleźć również dzieci, które potrzebują репетиторе przez przyjaciół i znajomych.
6
Należy ująć z klientami umowy o świadczenie usługi opiekuna. Jeśli jesteś podmiotem, to w umowie należy podać nazwę i dane firmy. W tym przypadku trzeba uzyskać licencję na działalność edukacyjną. Jeśli wciela się w rolę przedsiębiorcy indywidualnego, to umowę trzeba zawrzeć w jego imieniu.
7
Od bezpośrednią репетиторскую działania, określić najbardziej wrażliwe miejsca w wiedzy każdego ucznia. Tutaj pomocne mogą być metody testowania, rozmowa kwalifikacyjna, samodzielna praca, itp. Z uwzględnieniem otrzymanych danych sporządź kurs dalszej pracy z uczniom z uwzględnieniem wszystkich cech jego wiedzy, a także rozwoju procesów myślenia, pamięci, uwagi, itp. Dobieramy odpowiedni materiał (teoretyczne i praktyczne) do prowadzenia zajęć, a także skuteczne metody i techniki uczenia się.
8
Sporządź harmonogram zajęć, uwzględniający obciążenie dziecka w placówkach oświatowych, a także zaplanuj swój osobisty harmonogram.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.