Jak określić jakość futra z norek

Przy zakupie drogich produktów lepiej nie spieszyć się i uważnie podejść do wyboru towaru. Szczególnie dotyczy to futerkowych шуб z norek. Wysokiej jakości produkt nie służyć przez jeden rok i będzie zachwycać wyglądem. Ale jak go wybrać? Wszystko jest bardzo proste, wystarczy tylko zwrócić uwagę na pewne cechy.

Jak określić jakość futra z norek

Instrukcja

1
Zróbcie z kilku sklepów, aby zdecydować nie tylko ceną, ale i pożądanych krojem produktu. Podczas zakupów uważnie przyjrzyj się jakości poszycia. Nie można określić bez porównania, dobre futro lub zły.
2
Przesuń dłonią wobec wzrostu futra. Po pierwsze, powinien być jednorodny, a po drugie, волосинки nie powinny wypadać. Jeśli masz wątpliwości, pytaj, pociągnij mały pęczek sierści. Jeśli w ręku pozostał choć jeden włos, to od zakupu lepiej zrezygnować. Najprawdopodobniej produkt szyte z niskiej jakości futra, który spędził kilka lat.
3
Określ trwałość koloru za pomocą białego платочка. Przetrzeć im futerko i zobacz, nie окрасился czy on. Przy prawidłowej obróbce produktu kolor nie powinien być na rzeczy. Jeśli to się stało, możliwe, że płaszcz został wyprodukowany w konspiracyjnych warunkach, a nie fakt, że ona jest wykonana z futra norek.
4
Zegnij skórkę. Powinna być elastyczna i miękka. Koszulki nie musi być пришит do materiału. Jeśli cię dręczą jakieś wątpliwości co do grubości skórki, to lepiej nie kupować drogie rzeczy. Czasami producenci zbyt rozciągnąć ją, aby zmniejszyć koszty surowców, ale futro od tego jest noszony znacznie mniej.
5
Spójrz na futro pod jasnym światłem – to uchroni cię od zakupu podróbki i kiepskiego produktu. Musi błyszczeć. Należy również zwrócić uwagę na długość волосинок. U norek nie ma podszerstka, jej futro jednej długości i nie лохматится w różne strony..
6
Poproś sprzedającego o okazanie wszystkie certyfikaty na produkty. Oczywiście, mogą być fałszywe, ale to nie będzie to od razu widoczne na zachowanie człowieka: on zacznie wyraźnie zdenerwowany lub w ogóle zrezygnuje pokaż papieru.
7
Kup норковую futro tylko w dużym salonie, który cieszy się dużym natężeniu ruchu. Nie warto kupować na bazarze. A jeśli masz możliwość skonsultować się ze specjalistą мехам, który nie jest zainteresowany w sprzedaży, – nie zmarnujcie jej. Tak, będziesz mieć pewność jako futra.
logo
Kategoria:
Odzież

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.