Jak odzyskać chęć do żony

Spadek libido kobiet to zazwyczaj wynik jakichś problemów psychologicznych, i dopiero po ustaleniu przyczyny i usunięcia jej przyczyny, można przywrócić namiętność w związku.

Jak odzyskać chęć do żony

Instrukcja

1
O dziwo, dość często poczucie fizycznej bliskości u kobiet ginie z powodu niezadowolenia ze swojego wyglądu. I to, że mąż nadal uważa ją za piękną i pożądaną, nie ma większego znaczenia, jeśli wygląd nie podoba się jej najbardziej. Na tej glebie u niektórych kobiet nawet powstają kompleksy, które w pierwszej kolejności odbijają się na małżeńskiej intymności. Więc jeśli naprawdę chcesz odzyskać chęć do żony, zrób tak, aby spodobał się samej sobie. Niech idzie do salonu piękności i całkowicie zmieni wizerunek, kupi sobie nowe ubrania i stylowe buty. Jeśli ulubiona niezadowolona ze swojej figury, podaruj jej karnet w klubie fitness lub trener, w którym może ona zajmować i w domu.
2
Częste i stałe stres negatywnie wpływają na kobiece libido. Przecież stała praca fizyczna, umysłowa napięcie, strach i niepewność nie pozostawiają do życzenia. Postaraj się usunąć z żony część odpowiedzialności, na przykład, od czasu do czasu zabrać dziecko na spacer, pozostawiając ukochaną sam na sam z sobą, przynajmniej na kilka godzin. Zrób tak, aby czuła się bezpiecznie, a twoje łóżko małżeńskie stała się oaza spokoju, gdzie nie istnieje codziennych problemów.
3
Spróbuj szczerze porozmawiać z żoną i dowiedzieć się powód, dla którego ona już nie chce bliskości. Jeśli namiętność zgasła po silnej niechęci, głośnej kłótni lub w wyniku jakichś działań, to musisz o tym wiedzieć. Pamiętaj, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.
4
Jeśli niechęć do żony kochać wiąże się z fizycznymi doznaniami, na przykład, bólem lub dyskomfortem, to jej trzeba koniecznie odwiedzić ginekologa.
5
Niektóre problemy psychologiczne mają bardzo głęboki „korzeń”, który samodzielnie znaleźć i usunąć się po prostu niemożliwe. I, być może warto pójść razem do сексопатологу lub psychologa, który pomoże rozwiązać problem.
6
Na fizyczny pociąg pozytywnie wpływają na regularne zajęcia z jogi. Istnieją nawet specjalne techniki i ćwiczenia, które pozwalają rozwijać i ulepszać fizyczna atrakcyjność.
logo
Kategoria:
Życie rodzinne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.