Jak odczytać sms w telefonie przez internet

Sieci społecznościowe zyskały dużą popularnością wśród użytkowników, szczególnie na telefonach komórkowych. Ludzie porozumiewają się nie tylko w domu, przez komputery, a także w innych miejscach publicznych za pośrednictwem telefonów komórkowych.

Jak odczytać sms w telefonie przez internet

Instrukcja

1
Warto jednak zauważyć, że wiele stron internetowych wyświetlane są na aparatach telefonów poprawnie, tak jak przepustowość internetu mobilnego nie pozwala na otwarcie strony z taką samą prędkością, jak na komputerze. Co zrobić w takim przypadku? W tej sytuacji nie można również odczytać przychodzące wiadomości, ponieważ one się nie otwierają.
2
W tym celu opracowano specjalne programy dla telefonu komórkowego, a mianowicie przeglądarki. Jak zwykle, standardowe zaprogramowane rodzaje przeglądarek działają bardzo powoli. Trzeba zainstalować inne narzędzia. Jednym z popularnych programów jest Opera Mini. Znaleźć można na stronie internetowej opera.com. Staraj się przy tym w liście modeli wybrać swój telefon lub podobne cechy urządzenia.
3
Jak tylko aplikacja zostanie zainstalowana, uruchom go. Następnie należy wykonać kilka ustawień, aby wszystkie wiadomości z sieci społecznościowych były wyświetlane poprawnie. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Ustawienia”. Zazwyczaj przeglądarka Opera ma listę najważniejszych ustawień, które są wymagane do telefonu urządzenia, ale mogą być i więcej opcji, jeśli masz zmodyfikowana wersja. Kliknij przycisk „Wyświetlanie stron”. Zaznacz pole wyboru obok opcji „mobilnych”.
4
Teraz wszystkie strony zostaną automatycznie odbierać uproszczony widok, co znacznie przyspieszy pracę z sieciami społecznościowymi. Przy tym wyświetlanie wiadomości będzie odbywać się niemal natychmiast. Warto również zauważyć, że te ustawienia nie można wykonywać. Można otwierać stronę nie przez www, a za pomocą wap. Dodajesz to przed nazwą strony internetowej, np. wap.odnoklassniki.ru. Jeśli często rozmawiasz przez telefon, podłącz nieograniczony ruch, aby zaoszczędzić pieniądze.
logo
Article Categories:
Internet-oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *