Jak odbarwić włosy nad górną wargą

Roślinność na twarzy nie zdobi kobietę, dlatego ciemne włosy trzeba zrobić bardziej subtelnie. Niektórzy decydują się na depilację, inne golenie, innych zadowolony przebarwienia włosy nad górną wargą. Aby wybrać sposób, który pasuje do ciebie, trzeba wypróbować kilka.

Jak odbarwić włosy nad górną wargą

Trzeba

  • – nadtlenek wodoru;
  • – обесцвечивающий krem;
  • – amoniak.

Instrukcja

1
Kup w sklepie kosmetyki specjalny krem do odbarwienia włosów na twarzy. Przy nakładaniu należy przestrzegać instrukcji, która jest dołączona do opakowania środka. Procedura odbywa się szybko i łatwo. Zwykle trzeba nałożyć krem na problematyczne miejsca i spłukać po kilku minutach.
2
Najbardziej popularnym środkiem nadal pozostaje nadtlenek wodoru. Aby odbarwienie ciemne włosy nad górną wargą, wymieszać łyżeczkę wody i pięć kropli amoniaku. Dodaj do mieszanki trochę mydła w płynie lub pianki, aby masa stała się kremową. Otrzymaną maskę łatwo nałożyć na problematyczne miejsca.
3
Zanim zrobisz taką procedurę po raz pierwszy, włóż trochę mieszanki na wewnętrzną stronę dłoni i pozostawić na 10-15 minut. Jeśli negatywnej reakcji nie było, nałóż żel bezpośrednio na problematyczny obszar. Skórę, która znajduje się blisko волоскам, nasmarować odżywczym kremem nawilżającym.
4
Za pomocą bawełnianego wacika nanieść krem skład, odczekaj 10 minut, spłukać zimną wodą. Tłusty lub krem dla dzieci pomoże uniknąć podrażnienia skóry. Jeśli czas zakończenia procedury jeszcze nie nadszedł, ale poczuł silne pieczenie, spłukać skład wcześniej. Powtórz przebarwienia po kilku dniach, po 3-4 sesje włoski nad górną wargą staną się znacznie słabsze i cieńsze.
5
Z braku czasu można użyć bardziej prosty sposób. Przecierać codziennie ciemne włosy nad wargą zwykłej nadtlenku wodoru, to da wynik pozytywny przy regularnym przeprowadzaniu procedury.
6
Farba do włosów z осветляющим efektem pomoże poradzić sobie z problemem. Tylko nie zapomnij, aby zbadać każdy nowy środek na wrażliwość skóry i reakcje alergiczne.
7
W przypadku bardzo gęstych, ciemnych włosach na twarzy warto zwrócić się do эндокринологу, ponieważ mogą one być objawem poważnej choroby. Jeśli ze zdrowiem wszystko w porządku, takie włosy najlepiej usuwać.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.