Jak nazwać spaniel szczeniak

Spaniel – przyjazny i wesoły pies. Różni się on łagodne usposobienie, aktywność, предприимчивостью i, oczywiście, niezwykłym pięknem. Długa jedwabista sierść, wiszące uszy i wzruszające oczy zapewniają спаниелю uwagę. Nie mniej piękny i oryginalny powinno być i nazwę takiego psa. Nie nazywaj szczeniaka pierwszej lepszej ksywką – poświęć trochę czasu na dobór ciekawych opcji.

Jak nazwać spaniel szczeniak

Trzeba

  • – rodowód rodziców szczeniaka;
  • – słowniki i encyklopedie.

Instrukcja

1
Jeśli zakupiłeś rasowego szczeniaka, należy skonsultować się z hodowcy. Będziesz mieć literę lub sylabę, z którego powinno zaczynać się imię. Zgodnie z zasadami psów, imię szczeniaka niesie w sobie elementy wyzwiskami jego ojca i matki. Na przykład, jeśli ojca zwierzęcia na imię Leon, trzeba wybrać imiona na literę L lub nawet sylaba Leo. W końcu może się udać dziwna konstrukcja jak Леоджинджер lub Леолюдвиг. Do tego utworu zostanie dodany drugie imię, odblaskowe przydomek matki.
jak strzyc cocker spaniel
2
Obecność bujnym nazwy zarejestrowanej w щенячью kartę, nie wyklucza możliwości nazywać zwierzę domowe pseudonimem. Ta sama Леоджинджер Мэгр w domu może się nazywać Giną. Spaniele bardzo mądry i szczeniak bardzo szybko zrozumie, że wszystkie te słowa odnoszą się właśnie do niego, a zacznie na nich odzywać.
nazwać cocker spaniel dziewczynkę
3
Nazwa może być odzwierciedleniem charakteru zwierzaka. Spaniele są bardzo aktywne, ciągle są w ruchu, uwielbiają zabawy i spacery. Dopasuj swój przydomek, która odnotowuje te cechy. Шустр, Jolly, Zabawa – takie nazwy, jakby stworzone dla неунывающих spanieli.
wychowanie spanieli
4
Spójrz na zwierzaka. Być może cechą jego wyglądu podpowie ci, jak go nazwać. Złoto-рыжему спаниелю nadaje przezwisko, Goldie, Fresh lub Fanta. Czarnego – Czarnuch, Knight, Piekła lub Cherry. Takie nazwiska szczególnie idą brytyjskich i amerykańskich cocker спаниелям. Przyzwoite i nazwiska bohaterów literatury klasycznej, a także zwykłe ludzkie imiona, przyjęte w języku angielskim. Charles lub Bill, Magda lub Jessica – takie imiona bardzo pasują zabawne кокерам.
opieka nad różą mini mix
5
Rosjan spanieli można nazwać w innym stylu. Nie narzekam, Закусай – tradycyjne imiona rosyjskich psów myśliwskich. Jeśli planujesz chodzić ze swoim zwierzakiem na polowanie, takie imię będzie można przy okazji. Psom odpowiednie nazwy богатырей, bohaterów былин i bajek. Przejrzyj literackie encyklopedii lub słowników – w nich można zaczerpnąć wiele ciekawych pomysłów.
jak karmić szczeniaka spaniel od dwóch miesięcy
6
Wybierając nazwę, spróbuj wymówić go kilka razy. Posłuchajcie brzmienia. Musisz powtarzać to połączenie liter wielokrotnie. Spójrz na reakcję zwierzaka – jeśli przezwisko zależy mu na mnie, to szybko zareaguje na nią. Nie zapomnij, aby poznać opinię gospodarstw domowych – nazwa zwierzęcia musi umówić się na wszystkich członków rodziny.
logo
Article Categories:
Rasy psów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *