Jak narysować kartkę

Otrzymać pocztówkę zawsze miło. To nie tylko prezent, a kilka słów, napisanych od duszy. Podwójnie miło, jeśli kartka jest wykonana własnoręcznie.

Jak narysować kartkę

Trzeba

  • 1. angielski arkusz;
  • 2.farby, kredki, flamastry;
  • 3. prosty ołówek, gumka;
  • 4. lakier do paznokci z połyskiem.

Instrukcja

1
Zwrócić uwagę na to, dla jakiego święta jest przeznaczona świąteczne. Wymyśl, co na niej powinno być na zdjęciu. To musi być coś prostego w wykonaniu, ale ciekawe i odblaskowe tematu wakacje. Na przykład, na sylwestrowej pocztówce można narysować bałwana, na pocztówce do 8 marca – bukiet kwiatów, kartki Walentynkowe serduszko.
2
Weź krajobrazu arkusz (lepiej wziąć przykład z albumu do rysowania – tam papier gęstsze), złóż go na pół. Na jednej połowie zaznaczyć ołówkiem wymyślone wcześniej fabuła. Postaraj się umieścić go na środku, zostaw miejsce na napis. Od góry lub od dołu napisz coś gratulacyjny (na przykład, „Gratulacje, kochana!”)
3
Weź szeroki pędzel, zanurzyć go w farbie i затонируйте blady kolor całą powierzchnię kartki. Poczekaj, aż farba wyschnie. Następnie pomalować rysunek akwarela, kredki lub markery. Napis прорисуйте jaśniej, lepiej markery. Rozwiń kartkę i narysuj piękne ramki, w których będzie twój podpis. Lakierem do paznokci dodaj połysku w niektórych miejscach według własnego uznania.
4
Poczekaj, aż kartka wyschnie. Otwórz je i podpisz. Miłego święta!
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.