Jak naprawić historię kredytową

Kryzys minął, a sytuacja finansowa obywateli znacznie się poprawiła, tylko z kart kredytowych historie nie wszystko jest tak proste. Utrata pracy, zaległe pożyczki – to wszystko, z czym do czynienia miliony ludzi kilka lat temu. Naprawić złą historię kredytową można, ale najważniejsze, że i tym razem nie bóg nie będzie rad.

Jak naprawić historię kredytową

Instrukcja

1
Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić – wziąć kredyt.
Wziąć kredyt nie będzie łatwe. Trzeba szukać banku, który nie korzysta z usług biura informacji kredytowej. Na wszelki wypadek można wziąć kredyt w normalnym banku, ale to wszystko będą decydować wyłącznie pracownicy banku. Po dokonaniu oceny ryzyka braku płatności zostaną naliczone odsetki od kredytu. Oczywiste jest, że będą one wyższe niż w innych przypadkach. Ale raz można przepłacić.
W niektórych przypadkach do wzięcia kredytu osobom ze złą historią kredytową mogą być gwarantem.
2
Płacić kredytu na czas. Jest pożądane, aby kwotę kolejnej płatności z góry. Nie można dokonywać żadnych opóźnień płatności nawet na jeden dzień.
3
Gdy zapłacisz całą kwotę pieniędzy, twoja zła historia kredytowa zostanie zamknięta pozytywnej. Następnym razem kredyt mieć pod mniejsze odsetki.
logo
Article Categories:
Produkty kredytowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *