Jak napisać o pomocy charytatywnej

Działalność organizacji charytatywnych ma na celu pozyskiwanie środków na potrzeby socjalnie i tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej ludzi. Pieniądze muszą prosić o organizacji i osób prywatnych. Jak złożyć taki wniosek?

Jak napisać o pomocy charytatywnej

Trzeba

  • – adres organizacji lub osoby prywatnej.

Instrukcja

1
Zbierz początkową informacje na temat organizacji lub prywatnej osobie, do których planujesz ubiegać się: adres, pełna nazwa, status prawny, imię i nazwisko kierownika, zakres działalności. Pomyśl, co można zmotywować potencjalnego dobrodzieja na świadczenie pomocy finansowej. Dla jednych motywem są osobiste okoliczności, dla innych – tworzenie pozytywnego wizerunku, dla trzecich – uzyskiwanie ulg podatkowych itp.
2
Jeśli piszesz w organizacji, skontaktuj się bezpośrednio do jej przełożonego. Im bardziej osobisty będzie apel, tym większe szanse na sukces przedsiębiorstwa.
3
W liście opisz cele działalności i historię swojej organizacji charytatywnej. Podaj podstawowe informacje o учредителях, członkach, najbardziej wybitnych благотворителях.
4
Sporządź szczegółowy opis programu, do realizacji której chcesz uzyskać finansowanie. Zrób nacisk na dlaczego jesteś taki krytyczny, подкрепляйте ogólne informacje cyframi, zaleceniami dat i nazw.
5
W razie potrzeby załączyć list dokumentacją fotograficzną, odnoszącymi się do prośby o darowiznę.
6
Określ kwotę, jaką chcesz uzyskać. Można również zaoferować potencjalnemu благотворителю samemu określić rozmiar darowizny.
7
Dołączyć do e-maila, pakiet dokumentów potwierdzających informacje zawarte w liście. Pożądane jest, aby skierować projekt umowy o pomocy charytatywnej.
8
Napisz dane kontaktowe kierownika organizacji charytatywnej, a także opiekuna projektu, z którym można omówić pytania i szczegóły współpracy.
9
List podpisz, podpis potwierdź nadrukiem.
Porada
Tworzenie list w języku kraju, w którym znajduje się organizacja. Jeśli prośba skierowana do osoby prywatnej, kontakt w języku kraju zamieszkania. Angielski jest językiem uniwersalnym, w razie jakichkolwiek wątpliwości można zduplikować na nim list i dokumenty.

logo
Kategoria:
Miłość

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.