Jak napisać gubernatora Sankt Petersburga

Napisz list do gubernatora Sankt Petersburga można w każdej sprawie, który znajduje się w jego prowadzeniu. Niezależnie od tego, czy w prawo, czy jego odwołania w formie elektronicznej lub w formie papierowej, otrzymasz odpowiedź w ciągu 30 dni od dnia jego rejestracji.

Jak napisać gubernatora Sankt Petersburga

Instrukcja

1
Zdecyduj, czy naprawdę na to pytanie może odpowiedzieć jedynie gubernator Sankt-Petersburga, czy lepiej od razu skierować na adres jednego z organów wykonawczych miasta. W każdym razie najpierw z twoim listem zapoznać się w Urzędzie odwołań i skarg administracji gubernatora. A jego pracownikami może być podjęta decyzja przekierować to pytanie w jednym z działów administracji. Nie wymagaj od gubernatora pomocy w postępowaniu w waszej sprawie. Obowiązujące prawo zabrania ingerencja w proces postępowania sądowego.
2
Podpisz koperta listu do wojewody. Wprowadź nazwisko, imię, imię ojca całkowicie, adres domowy i indeks. List musi zaczynać się od nawrócenia do gubernatora, po czym należy jeszcze raz, że się przedstawię i, oprócz danych, o których mowa w kopercie, raz przedstawić informacje na temat swojej sytuacji społecznej i tematu nawrócenia. Pamiętaj, aby określić, czy występują u ciebie korzyści, czy to może mieć związek z twojego pytania. Nie martw się: wszystkie informacje podane przez użytkownika będą przechowywane i przetwarzane z zachowaniem wymogów przepisów o ochronie danych osobowych.
3
Twoje odwołanie nie zostanie rozpatrzone, jeśli:- zawiera słowa niecenzuralne i obraźliwe wypowiedzi;- napisane nieczytelne pismo;- nie niesie w sobie określonych oświadczeń, wniosków i skarg.
4
Możesz wysłać list zwykły sposób pocztą na adres: 191060, Sankt-Petersburg, Smolny. Lub zajrzyj na stronę administracji, wypełnij formularz (http://gov.spb.ru/contacts/obr_mail/forma), a następnie kliknij na przycisk „Wyślij”. Zawiadomienie o tym, że list przyjęty do rozpatrzenia, otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu. Uwaga: wiadomości e-mail nie powinien przekraczać objętości 2000 znaków. Listy zawierające kopie dokumentów, zdjęcia i inne załączniki, należy kierować pocztą.
logo
Kategoria:
Polityka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.