Jak mu powiedzieć o swoich uczuciach.

Niezdecydowanie – niebezpieczny problem, który niszczy wiele obiecujących relacji, na początku tylko dlatego, że jeden człowiek boi się otwarcie powiedzieć innym o swoich uczuciach. Jeśli chcesz być szczęśliwy z ukochaną osobą, dowiedz się pewnie i prosto mówić mu o tym, że go kochasz – tylko to daje mężczyźnie do zrozumienia, że trzeba działać. Żadne aluzje i obiecujący milczenie nie pomogą zaprezentować swoje uczucia – więc naucz się poprawnie wyświetlać je mężczyźnie.

Jak mu powiedzieć o swoich uczuciach.

Instrukcja

1
Każda dziewczyna boi się powiedzieć bezpośrednio w twarz mężczyźnie, że ona czuje do niego uczucia – choćby dlatego, że boi się dostać w niezręcznej sytuacji i usłyszeć odmowę. Aby uniknąć wstydu i niedogodności, postępuj zgodnie z szeregu wskazówek, które pomogą ci przygotować się do zdecydowane uznania.
2
Nie reklamuj mężczyźnie swoje pełne posłuszeństwo i podporządkowanie mu nieprzyjemnie będzie widzieć dokoła siebie dziewczynę, заглядывающую w oczy i ловящую każde słowo.
3
Bądź sobą, nie mów mu, że nie możesz bez niego żyć, a tym bardziej nie staraj się wywołać u mężczyzn poczucie winy i żalu w stosunku do siebie.
4
Nie skacz, wielkich zwrotów i nie próbuj stać się kopią mężczyzny. Twój partner jest mało prawdopodobne, aby pokochać własne odbicie w lustrze.
5
Rozmawiając z mężczyzną, nie навязывайтесь mu – po prostu zachowaj życzliwości i uprzejmości, śledząc dyskretnie jego reakcję.
6
Jeśli mężczyzna poczuje, że z tobą jest łatwe, przyjemne i ciekawe, zacznie przejawiać w stosunku do ciebie znaki uwagi i sympatii.
7
Należy unikać nadmiernego patosu w swoim zachowaniu – to wygląda sztucznie i nienaturalnie.
8
Tylko z góry разведав sytuację, zdając sobie sprawę, czego można oczekiwać od mężczyzny, czując jego stosunek do siebie, możesz spróbować doprowadzić go do uznania w miłości.
9
Uznanie powinno odbywać się na tle pozytywnych uczuć – radości, wdzięczności, zainteresowania i empatii. Przede wszystkim, zadbać o tych uczuć między wami, a dopiero potem otwierać duszę mężczyzny.
logo
Kategoria:
Uczucia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.