Jak można znaleźć stronę użytkownika

Korzystając z internetu, każdy człowiek odwiedza kilkadziesiąt stron miesięcznie, przy czym z różnych powodów: od wyszukiwania informacji do komunikowania się z przyjaciółmi. I nie zważając na to, że użytkownik rejestruje się na stronie, będąc w samotności, odwiedzane strony internetowe łatwo obliczyć. Wystarczy mieć dostęp do internetu, zainstalowany na komputerze przeglądarkę internetową i dowiedzieć się trochę informacji o użytkowniku.

Jak można znaleźć stronę użytkownika

Instrukcja

1
Praktycznie każdy człowiek korzystający z internetu, przeszedł rejestrację w serwisach społecznościowych. Będziesz w stanie określić sieć społecznościową, jeśli wiesz miejscem zamieszkania człowieka, jego imię i NAZWISKO oraz datę urodzenia. Aby to zrobić zaloguj się na jednym z portali społecznościowych.
2
Znajdź u góry ekranu na link „Szukaj” (dla sieci „Vkontakte”) lub „Znajdź ludzi” (dla strony internetowej „Koledzy”). Kliknij na link, a następnie na opcję „Ludzie”. W pojawiających się okienkach wpisz znane ci dane: nazwisko i imię użytkownika, wiek i miejsce zamieszkania. Jeśli szukaj wyświetli się lista użytkowników, wśród których dowiesz się właściwego człowieka, to znaczy, że wybrałeś właściwą sieć społeczną.
3
Dość często użytkownicy, którzy mają dawna hobby lub pasję, są rejestrowane na tematycznych stronach internetowych. Jeśli wam znany krąg zainteresowań odpowiednią osobę, spróbuj znaleźć w wyszukiwarkach najbardziej popularne strony internetowe na ten temat.
4
Znalezienie takich miejsc, należy pamiętać, że użytkownicy rzadko rejestrowane są na stronach internetowych pod prawdziwym nazwiskiem. Dlatego szukajcie w polu wyszukiwania w dziale serwisu wiadomości e-mail lub nick użytkownika. Na podanej daty urodzenia, awatara lub stylu podpisu można określić, wierny, czy wybierzesz stronę.
5
Jeśli nadal nie jesteś pewny w miejscu, skorzystaj z informacji o logowaniu i skrzynce pocztowej użytkownika. Wyślij zapytanie do odzyskiwania hasła na stronie internetowej. Pojawienie się na ekranie wiadomości, że na e-mail wysłana wiadomość z aktywacją konta, oznacza to, że znalazłeś użytkownika.
6
Jeśli masz dostęp do komputera użytkownika, należy w przeglądarce internetowej funkcją „historia przeglądania”, gdzie znajdziesz listę odwiedzanych stron internetowych.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.