Jak korzystać mężczyzn

Każda kobieta chce, aby jej mężczyzna wykonywał każdy jej kaprys. Często mężczyźni nie chcą tego robić, albo po prostu zapominają dać kobiecie radość. Istnieje kilka metod, wiedząc, które można łatwo manipulować ukochanym mężczyzną i bez problemu zmusić go spełnić wszystkie swoje pragnienia i zachcianki.

Jak korzystać mężczyzn

Instrukcja

1
Umiejętne kobieta zawsze musi działać po cichu, dyskretnie. Wskazówka twojemu mężczyźnie, że on, na przykład, jest bardzo podobny do seksualnego piłkarza Davida Beckhama. Porównanie to dla niego będzie to oznaczać jako wezwanie do działania. Jaki mężczyzna ostoi się przed tym, że kobieta stawia go na jeden stopień z znanym idolem.
2
Pokaż mężczyźnie, że jesteś szalony. W takim razie on sam intuicyjnie zacznie wszystko robić za ciebie, trzeba tylko dać mu najmniejsze aluzje, resztę się zrobi wszystko sam. Powiedz mu, że czujesz się przy nim głupia i zawsze bardzo interesują go historie.
3
Aby nauczyć się zarządzać mężczyzną, musisz zapomnieć o swoim macierzyńskim instynkt przetrwania. Nie warto prowadzić stałych нравоучительных rozmowy na temat, jak działa szkodliwie w ten lub inny produkt, i że trzeba prowadzić zdrowy tryb życia. Zachowaj dystans, bo mężczyzn jak i ciągnie do wszystkiego zakazanego i nieznanego. Jeśli chcesz odnieść uwagę i zdobyć przewagę nad mężczyzną, to nie angażuj się w walkę o niego, a mianowicie nie próbuj zaimponować. Niech to czyni człowiek. Ze strony szukającego wejdź na stronę выбирающего. W takim przypadku mężczyzna zrobi wszystko, co tylko zechcesz.
Porada
Nie narzucić swoją wolę mężczyźnie w formie otwartej, rób to za pomocą słownych środków.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.