Jak kolidować z karty

Karty Tarota – tajemnicze starożytna sztuka, która już do tej pory i do tej pory cieszy się powodzeniem wśród fanów ezoterycznych nauk. Mistrzów Tarota nie tak mało, a jeśli zdecydujesz się nauczyć zgadywać na kartach Tarota, ci, oprócz wiedzy arcana i ich wartości, trzeba nauczyć się poprawnie tasować karty. Proces shuffle kart jest bardzo ważne dla poprawności przyszłości wróżby. Profesjonalista w dziedzinie Tarota zawsze tasuje karty na różne sposoby, koncentrując się na energetykę każdego nowego klienta, a w tym artykule omówimy podstawowe zasady shuffle гадальных kart.

Jak kolidować z karty

Instrukcja

1
Dwuosobowy shuffle kart Tarota nie ma nic wspólnego z тасованием zwykłych kart do gry. W rzeczywistości, w trakcie shuffle, możesz wszystko mieszamy wartości tak, aby odpowiadały energetycznej obraz przyszłości, wróżby i odpowiadały energetycznego tła człowieka, któremu będziesz zgadywać.
2
Słuchaj swojej intuicji w procesie shuffle karty – nie ma żadnych przepisów regulujących okres shuffle. Wyrabiać karty tyle, ile jest to konieczne w każdym przypadku.
3
Тасуйте karty zakryte. Trzymaj talii w jednej ręce – dając, a następnie перебросьте je na drugą rękę – odbiorczą. Przy тасовании przejąć cienkie warstwy talii – mieszając karty, выхватывайте ich w ilości dwóch, trzech lub czterech na raz.
4
Kciukiem przyjmującej ręce przytrzymać talię i тасуйте ją za razem nie mniej niż piętnaście razy. Jeśli przypadkowo spadł mapę w procesie shuffle, podnieść ją z powrotem na talię i kontynuować proces.
5
Zatrzymać dwuosobowy shuffle wtedy, gdy intuicyjnie czujesz, że talia i klient gotowy, aby poznać siebie i сонастроены energetycznie.
6
Aby ostatecznie dostroić energii talii i klienta, połóż na stole перетасованную talię zakryte i daj klientowi palcem lewej ręki przesunąć jedną warstwę talii w kierunku do ciebie. Myśleć klient powinien o swoim pytaniu, który zadaje talii.
7
Wariat, warstwa przesuń na spód talii, i po tym można zacząć zgadywać.
logo
Article Categories:
Gry planszowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *