Jak wygrać w pkt

Gra w „punkt”, ona – „21” i „blackjack”, – jest jedną z najbardziej popularnych gier karcianych. Wygląda ona bardzo prosta, ale jest w niej wiele zależy nie tylko od szczęścia, ale i od znajomości podstawowych matematycznych prawidłowości tej gry.

Jak wygrać w pkt

Instrukcja

1
Blackjack pojawił się w 18 wieku we Francji. Jego zasady mogą się nieco różnić w różnych wariantach gry, ale podstawowa zasada pozostaje niezmienna: gracz sprzeciwia się ze sprzedawcą, wygrywa ten, kto suma punktów będzie równa 21 lub jak najbardziej zbliżona do tej wartości. Przy tym ważne jest, aby zrozumieć, że istotą gry jest nie w tym, aby zdobyć 21 punktów, a w tym, aby pokonać krupiera.
2
Podczas gry w blackjack wszystkie karty od 10 do króla szacowane są na 10 punktów. As ocenia się jako 1 lub 11, w zależności od woli gracza. Wszystkie pozostałe karty są oceniane zgodnie z ich godnością. Istnieje wiele strategii gry, ale tak naprawdę wygranej jest tylko jedna – liczenie kart.
3
Strategia liczenia opiera się na tym, że karty po rozdaniu nie są zwracane w grę, więc gracz może wiedzieć, które z nich wyeliminowani, a które jeszcze znajdują się w talii. Istnieje matematyczna zależność, według której gracz bardziej się opłaca, aby w talii pozostało więcej kilkanaście (karty od 10 do króla) i asów. Czyli, im więcej z gry wychodzi kart o mniejszej wartości, tym większe prawdopodobieństwo wygranej, i odwrotnie – jeśli wyszło wiele dziesiątek i asów, zakłady trzeba zmniejszyć lub całkowicie przerwać grę.
4
Istnieje kilka opcji liczenia, jednym z najbardziej znanych jest proponowany w 1963 roku Harvey Дабнером. W tym systemie karty o wartości 7,8 i 9 punktów są ignorowane. Karty od 2 do 6 są oceniane w +1 punkt. Karty 10, W, D, K, T szacowane są na -1 punkt. Gracz uważnie śledzi kart i prowadzi w umyśle proste liczenie: dodaje 1 punkt za każdą kartę od 2 do 6 i odejmuje za karty od 10 do T.
5
Działania gracza zależy od tego, dodatnia lub ujemna kwota figuruje w jego działaniach. Jeśli wyszła na plus, to matematyczny przewagę w grze na jego stronie, w temperaturze +10 wynosi około 7%. I odwrotnie, jeśli rachunek wychodzi na minus, przewaga jest po stronie sprzedawcy. Kierując się tymi danymi, gracz może zwiększać lub obniżać stawki.
6
Istnieją również bardziej skomplikowane systemy liczenia, ale ogólny sens pozostaje ten sam. Należy wiedzieć, że zasady kasyno zabraniają konto, więc za graczami zawsze uważnie obserwują, próbując na ich zachowanie zrozumieć, czy uważają karty. Do skazania gracza w rachunku, może zostać poproszony o opuszczenie kasyna.
7
Pamiętaj o tym, że podczas gry w kasynie online konto karty traci wszelki sens, tak jak prawdziwym talii nie ma, i kolejność wypadania kart jest określana przez algorytm używany kasynie online oprogramowania. Jednak podczas gry w internecie też można wygrać, jeśli uważnie zbadać cechy używanego oprogramowania. Na przykład, niektóre kasyna online dają niewielką przewagę w początkowej fazie gry. Możemy wykorzystać, grając w nie więcej niż dziesięć minut i wygrywając nie więcej tej kwoty, co znajduje się na twoim rachunku. Tak, jeśli saldo 100$, należy zatrzymać się przez 10 minut, zdobywając około 90$.
logo
Kategoria:
Gry planszowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.