Jak hodować sterlet

Sterlet – ryba z rodziny осетров. Od innych przedstawicieli tego rodzaju różni się wielkością, wąskim nosem, długimi бахромистыми wąsikiem, osiągając ustnej, двухраздельной dolnej wargi i stykającymi się bocznymi щитиками. Kolor pleców ciemno-szary lub szaro-brązowy, brzuch biały. Zwykłe waga i długość jedzenie sterleta 0,5-2 kg i 30-65 cm, rzadko 3-4 kg i 80-90 cm Graniczna długość życia wynosi 26-27 lat.

Jak hodować sterlet

Instrukcja

1
Jeśli w twoim ogrodzie jest staw, wtedy trzeba go dokładnie umyć i doprowadzić do porządku. Z braku można go samodzielnie wykopać. Rozmiar i głębokość będzie zależeć tylko od ciebie. Do hodowli sterleta nadaje się zwykły basen.
jak hodować psy
2
Dla wygody hodowli ryb za pomocą specjalnych wsadu. Nie można zapominać o tym, że sterlet odnosi się do открытопузырным ryb i w okresie otwartej wody wypływa na powierzchnię do spożycia niezbędnej porcji powietrza. Najlepiej będzie hodować ją w otwartych садках.
Jak hodować motyle
3
Napełnić zbiornik polnej lub wodą deszczową. Zawartość tlenu w niej nie może być niższa niż 5-6 mg/l, a optymalna temperatura 20-22 °C. Okresowo woda powinna się zmieniać, taki zabieg należy przeprowadzać w ciągu dwudziestu pięciu dni.
Jak hodować pająki
4
Kup подрощенных narybku. Kupować trzeba je w okresie od maja do września. Najlepiej to zrobić w specjalnych gospodarstwach zajmujących się hodowlą tych ryb. Takie narybek są najbardziej odporne na różnego rodzaju ingerencji człowieka w ich życie i mniej podatne na stres.
5
Młodych осетриков zaleca się kilka razy dziennie karmić дафниями, larwy różnych owadów, drobnymi skorupiakami, a następnie już umywalkami. Skorupiaki stanowią podstawową żywność i dorosłych jesiotra. Śledzenie ilości paszy, nie powinno go być zbyt wiele.
6
Podczas przesadzania ryb w зимовальное miejsce pobytu trzeba ją kilka dni wytrzymać w пятипроцентной słonej wodzie. Jest to konieczne, aby zniszczyć wszystkie pasożyty, które mogą razem z rybą dostać się do hibernacji staw.
7
W zimie przy niskich temperaturach ryby zapada w sen zimowy. Powinna zapewnić stan całkowitego spokoju, ponieważ jeśli ona będzie czuwać, to zacznie wydać siły i szybko schudnąć.
logo
Kategoria:
Hodowla

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.