Jak hodować białko

Białka przyciągają uwagę swoją sprawności ruchowej, w której są one stale potrzebują. Dlatego w żadnym wypadku nie wolno umieszczać w ścisły komórkę. To jednak nie jedyny warunek dla udanej hodowli tych żywych przedstawicieli klasy gryzoni.

Jak hodować białko

Trzeba

  • – orzechowymi mieszanki;
  • – woliera;
  • – фанерный pocztowej;
  • – plac mleczna mieszanka;
  • – twaróg;
  • – mleko.

Instrukcja

1
Dla udanej hodowli w niewoli i stabilnego potomstwa białka potrzebuje przestronna woliera. Ustaw go w rogu pokoju, który znajduje się naprzeciwko okna. Umieść wewnątrz wysokiej rozgałęzione drzewo w doniczce, w którym zwierzęta mogą biegać. Na odległej ścianie zorganizować dla gniazda skrzynka z okrągłym otworem i zdejmowanym dachem.
Jak hodować białko
2
Zapewnij zwierzętom dobre zbilansowane posiłki. Беличий dieta powinna zawierać mieszanki składające się z włoskich, orzeszków piniowych, leśnych orzechów i niewielkiej ilości orzeszków ziemnych. Koniecznie trzeba dawać białka nasiona dyni, słonecznika, melona i arbuza. Składniki te w żadnym wypadku nie powinny być solone lub pieczonymi. Orzechy niech zwierząt неочищенными, skorupy orzecha włoskiego, lekko надломите. Wiosną paść białko pędy i pąki drzew liściastych. Jeśli to możliwe, niech zwierząt sosnowe i świerkowe szyszki. W naturze, oprócz warzyw, białka spożywane również zwierzęta paszy. Zawiera gryzonia w niewoli, dodać do głównego diety surowe i gotowane jaja przepiórcze, rybie i wołowe kości, mąki robaki. Należy zawsze zwracać uwagę na obecność w беличьем klatce czystej wody.
czym są karmione kury
3
Do krycia wybierz przyzwyczajonych do siebie silnych osobników. Umieść parę w osobnej obudowie, należy zapewnić jej prywatność i spokój. Okres gona przypada na koniec lutego i początek marca. Ciąża białka trwa od 32 do 34 dni. W jednym miocie może być od 2 do 12 wiewiórki. Noworodki są tak małe, że o ich przyjścia na świat można poznać tylko na miękkim piski i повизгиванию, раздающимися z wielorybiego mieszkania. Nie тревожьте samicę, ciągle patrząc w domku.
jak zrobić karmnik
4
W okresie ciąży białka i pojawienia się wiewiórki włączać w jej diecie twaróg i mleko. Należy uważać, aby produkty były świeże i nie zapomnij, aby usunąć nadmiar żywności. Dla piersią młodych użyj plac mleczne mieszanki.
Jak hodować żółwi wodnych
5
Przez półtora miesiąca, kiedy бельчата zaczną wyglądać przez otwór w domku, można zacząć karmić je własnoręcznie. Jest to żmudne zajęcie, wymagające wielkiej cierpliwości, pozwoli ci oswoić wiewiórki. Jednak nie rezygnuj z karmienia niemowląt mlekiem do dwóch lat. Po osiągnięciu tego wieku, gdy osobniki już stali się dorosłymi, metodycznie przelać je na prawdziwy pokarm dla białko.
mężczyzna do tej suki terrier rozmiar
logo
Article Categories:
Hodowla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *