Jak dostosować panel przedni

Bardzo wygodnym dodatkiem jest panel przedni na jednostce systemowej. Wielu użytkowników umieszcza go koperta pod stołem, a za każdym razem wchodzić pod stół nie zawsze chce. Dostosowując przednią obudowę zawsze można szybko podłączyć głośniki, mikrofon, a także kilka urządzeń usb.

Jak dostosować panel przedni

Trzeba

  • Komputer.

Instrukcja

1
Panel przedni panel domyślnie podłączony do płyty głównej, na której znajdują się specjalne złącza. Każda płyta posiada indywidualny układ tych złączy. Prawidłowe połączenie jest możliwe tylko przy nauce instrukcje obsługi (od płyty głównej). Jeśli chcesz kupić komputer w sklepie, ten panel już musi być podłączony.
2
Dostosowywanie paska jest możliwa tylko po podłączeniu do jej portów wszystkich możliwych urządzeń, na przykład, mikrofonu, głośników i niektórych urządzeń USB. Nadzór nad podłączeniem mikrofonu i głośników realizują sterownika karty dźwiękowej. Jeśli dźwięk jest wbudowany w płytę główną, sterowanie można wykonywać przy pomocy programu „Menedżer Realtek” lub inny program (w zależności od producenta sprzętu audio komputera).
3
Na panelu przednim gniazdo mikrofonowe oznaczone na różowo, a gniazdo do głośników — na zielono. Urządzenia Usb należy podłączyć w specjalne podłużne gniazda. Jeśli z USB wszystko jest jasne i bardzo proste, ustawienia dźwięku głośnika i sygnału mikrofonu wymaga pewnej wiedzy.
4
Sprawdzanie aktywności поступаемого nagrania sygnału z mikrofonu dobrze śledzić poprzez specjalne programy lub standardowego programu „rejestrator Dźwięku” w systemie operacyjnym Windows. Jeśli skala wpisów nie rezonuje, dlatego, mikrofon nie jest podłączony fizycznie lub sprzętu. Dla sprzętu włączyć urządzenie, należy przejść do właściwości sterownika karty dźwiękowej.
5
Uruchom aplet „głośność”. Dwukrotnie kliknij na ikonę głośnika w zasobniku systemowym. W wyświetlonym oknie kliknij przycisk top menu „Ustawienia” i wybierz opcję „Właściwości”. W polu „Mikser” należy wybrać opcję Input. W dolnej części okna zaznacz pole wyboru obok polecenia „Mikrofon”, a następnie naciśnij klawisz Enter, aby zamknąć okno. Mikrofon musi zarobić.
6
Sprawdzić drugie gniazdo, które jest przeznaczone dla głośników, po prostu. Podłącz głośniki lub słuchawki do tego gniazda i włącz dowolny odtwarzacz audio. Pojawienie się dźwięku w głośnikach oznacza prawidłowe podłączenie panelu przedniego do płyty głównej.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.