Jak dostać się na pogotowie w Moskwie

Praca na pogotowie – to nie jest najwyższy płatnej kula do lekarza lub pielęgniarki. Niemniej jednak, pozostaje znaczna liczba lekarzy, którzy chcą pogodzić się ze wszystkimi trudnościami tej specjalności i pomagać ludziom. Zatrudnienie w ekipę pogotowia ma swoje własne cechy, ale podobne oferty pracy łatwo znaleźć nawet w Moskwie.

Jak dostać się na pogotowie w Moskwie

Trzeba

  • – dyplom lekarza lub ratownika medycznego;
  • – paszport;
  • – świadectwo pracy;
  • – profesjonalny certyfikat.

Instrukcja

1
Dowiedz się, czy twoje kwalifikacje wymagania do pracowników brygad pogotowia w Moskwie. U ciebie powinno być ukończone policealne wykształcenie medyczne z nadaniem tytułu „ratownika medycznego” lub „ginekolog”. Aby uzyskać stanowiska lekarza trzeba mieć wyższe wykształcenie medyczne i odpowiedni profesjonalny certyfikat. Najlepiej mieć specjalny do pracy na karetce, ale pasują i inne, na przykład, certyfikat terapeuty. Trudniejsze może być wąskich specjalistów – na karetkę raczej nie wezmą anestezjologa lub patologa. Jeśli uczysz się w centrum medycznym uczelni lub masz dyplom pielęgniarki lub pielęgniarza, dla ciebie pozostaje tylko oferta pracy lekarza. Do pracy kierowcy w brygadzie wymagania znacznie poniżej – trzeba tylko prawo jazdy, mile widziane doświadczenie przewozów pasażerskich.
2
Skontaktuj się na Stację pogotowia ratunkowego miasta Moskwy. Znajduje się ona pod adresem Pierwszy Коптельский uliczka, dom 3. Tam znajdź dział kadr. Zwróć się do jednego z pracowników i powiedz, że chcesz pracować w brygadzie pogotowia. Zostaniesz powiadomiony lista stacji, na których znajdują się oferty pracy, które są odpowiednie dla ciebie.
3
Odwiedź kilka podstacji pogotowia, przejść rozmowy kwalifikacyjnej i wybierz tę, która ci pasuje i gdzie został wybrany jako pracownika. Następnie złóż dokumenty niezbędne do zatrudnienia. W tym celu zwróć się do działu kadr ponownie, już z dyplomem, certyfikatem, historii zatrudnienia i paszportem. Tam można podpisać umowę o pracę.
4
Przejdź komisji medycznej. Będziesz mógł przystąpić do pracy, tylko jeśli twój stan fizyczny spełnia wysokie obciążenia podczas pracy w pogotowiu ratunkowym. Po tym otrzymasz oficjalny rozkaz o przyjęciu na stanowisko, które możesz przekazać swojemu przełożonemu i rozpocząć własną działalność.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.