Jak dostać się do menu narzędzia

Menu serwisowe tv służy do konfiguracji podstawowych ustawień urządzenia. W zależności od producenta istnieją różne kombinacje, aby wyjść do menu.

Jak dostać się do menu narzędzia

Trzeba

  • – serwis-podręcznik.

Instrukcja

1
Aby wejść w menu serwisowe telewizora Panasonic przejdź na 38 kanał za pomocą pilota zdalnego sterowania, po tym, naciśnij jednocześnie przyciski „Program” i Store lub kombinacja przycisków Store i Sleeptimer, trzymając je w ciągu 4 sekund.
2
przejść do serwisowego menu telewizora Daewoo przejdź do 91 kanału. Ustaw wartość parametru Sharpness (ostrość) na minimum. Następnie wyjdź z trybu Menu mode, natychmiast wykonaj następującą sekwencję przycisków na pilocie: Red (czerwony), Green (Zielony), Menu. Na ekranie высветиться napis Service Mode-tryb serwisowy.
3
Otwórz menu serwisowe tv „Witeź” za pomocą punktów kontrolnych na моноплате, aby to zrobić, trzeba перемкнуть. Skorzystaj alternatywnym sposobem przejścia w menu serwisowe, naciskając kolejno przycisk M, Ok i Mute i On. Można również skorzystać z sekwencją Display, Menu, Mute, Power/on.
4
Jeśli masz telewizor Aiwa, skorzystaj z ukrytymi przyciskami do wejścia w menu serwisowe. Znajdują się one między przyciskami System i 8 na pilocie zdalnego sterowania. Ta akcja może się różnić w zależności od modelu pilota telewizora.
5
Jeśli masz tv Shivaki, użyj przycisku Install i konsekwentne naciśnięcie 4, 7, 2 i 5. W pozycji Adjust znajdź panel sterowania telewizorem.
6
Aby dowiedzieć się odpowiednią telewizora połączenie dla wyjścia w menu serwisowe, pobierz instrukcja naprawy telewizorów danej firmy. Możesz znaleźć instrukcji w internecie, nie należy mylić go z instrukcją użytkownika. Należy pamiętać, że otwieranie menu serwisowego telewizora i zmiana jego ustawień może doprowadzić do utraty gwarancji sprzedawcy i producenta, w zależności od warunków, określone w ulotce.
Porada
Nie otwierać ustawienia menu serwisowego w okresie gwarancyjnym.

logo
Kategoria:
Zdjęcia i wideo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.